„Lajk!” świętuje 5. urodziny!

W marcu 2017 roku telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek magazynu kulturalnego „Lajk!”. Program nagrany został w warszawskim Muzeum Neonów, do którego ekipa „Lajka! powraca, by właśnie tam wspólnie z widzami świętować jubileusz programu.

 

Pięć lat na ogólnopolskiej antenie – to zobowiązuje! Ekipa „Lajka!” wie o tym doskonale, dlatego swoje urodziny spędzi pracowicie. Gospodarze programu – Agnieszka Dziekan i Mateusz Szymkowiak – przekażą widzom najciekawsze informacje zza kulis wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Zdradzą, co działo się podczas gali wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA, skomentują zwycięstwo Karoliny Bielawskiej w konkursie Miss World2021, opowiedzą o przygotowaniach do gali „Wiktorów”, zajrzą za kulisy kultowych produkcji „The Voice Kids” i „M jak miłość”, a także przyjrzą się nominacjom do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych „Orły”.

Jak co tydzień nie zabraknie nowości filmowych weekendu, rekomendacji muzycznych i flesza, czyli przeglądu ciekawostek kulturalnych ze świata. A wszystko to w wiosenno-urodzinowym klimacie, nie zabraknie sentymentalnych wspomnień do pięcioletniej historii „Lajka!”.

Zapraszamy na jubileuszowe wydanie programu „Lajk!” w niedzielę, 20 marca, o godz. 17:05 w TVP2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *