Liga Mistrzów: rewanżowy mecz Barcelona – Napoli w TVP1

Na początku sierpnia, po blisko pięciomiesięcznej przerwie, powróci rywalizacja w Lidze Mistrzów. Wiemy już, który rewanżowy mecz 1/8 finału pokaże Telewizja Polska: 8 sierpnia kibice będą mogli zobaczyć rywalizację Barcelony z Napoli. Transmisja w TVP1, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Zmagania w Lidze Mistrzów przerwane zostały 13 marca, tuż po spotkaniach między PSG a Borussią Dortmund (2:0) i Liverpoolem a Atletico Madryt (2:3). Do tamtego momentu, udało się rozegrać tylko cztery z ośmiu rewanżowych meczów 1/8 finału. Po blisko pięciomiesięcznej przerwie rozgrywki zostaną wznowione 7 sierpnia.

Liga Mistrzów: mecz 1/8 finału w TVP 8 sierpnia

Tego dnia odbędą się spotkania Manchesteru City z Realem Madryt (2:1 w pierwszym meczu) i Juventusu Turyn z Olympique Lyon (0:1). Dzień później, 8 sierpnia, rozegrane zostaną mecze Bayernu Monachium z Chelsea (3:0) oraz Barcelony z Napoli. To właśnie drugie z tych spotkań pokażemy w Telewizji Polskiej.

W pierwszym meczu obu zespołów, na Stadio San Paolo w Neapolu, padł remis 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył wówczas Dries Mertens, a remis uratował Katalończykom Antoine Griezmann. Czy w rewanżu zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika zdoła sprawić niespodziankę i wyeliminuje mistrza Hiszpanii?

Liga Mistrzów: FC Barcelona – SSC Napoli w TVP. Gdzie oglądać?

Transmisja meczu FC Barcelona – SSC Napoli odbędzie się w sobotę 8 sierpnia. Początek spotkania o godz. 20:45. Mecz będzie transmitowany w TVP1, na stronie TVPSPORT.PL oraz w aplikacji TVP Sport. Przedmeczowe studio będzie w TVP Sport.

Zwycięzca tej rywalizacji, w 1/4 finału spotka się z Bayernem lub – co zważywszy na wynik pierwszego meczu mało prawdopodobne – z Chelsea. Pełną drabinkę ćwierćfinałów i półfinałów poznaliśmy w piątek. Mecze rozegrane zostaną w Lizbonie między 12 a 23 sierpnia.