Majowy „Detektyw” już w sprzedaży

We wtorek 18 kwietnia, w kioskach w całym kraju, ukazało się majowe wydanie miesięcznika „Detektyw”.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Otwiera go raport poświęcony truciznom. Od niepamiętnych czasów podejrzane i śmiercionośne mikstury były wykorzystywane przez władców i pretendentów do tronu, zdradzane żony i niewiernych mężów, wreszcie wszelkiej maści intrygantów i pospolitych bandytów, snujących plany zdobycia majątku. Zabójcy-truciciele od zawsze wykonują swój proceder w tajemnicy, dowody w procesach o otrucie są często trudne do zdobycia, a samo trucie odbywa się świadomie i w sekrecie. Dzięki zdobyczom techniki tego rodzaju przestępstwa są coraz częściej wykrywalne, a sprawy ponoszą karę za popełnione czyny.

Oprócz tego w majowym „Detektywie” polecamy reportaż o obsesyjnej miłości biegłego sądowego do małej dziewczynki. Ujawniamy nowe, nieznane do tej pory okoliczności sprawy, która kilka lat temu zbulwersowała opinię publiczną. Maniacy mediów społecznościowych powinni sięgnąć po tekst o zagrożeniach wynikających z korzystania z Facebooka.

Po wielkanocnych smakołykach pozostało tylko wspomnienie. Może warto spalić nadmiar świątecznych kalorii spacerując po nawiedzonych obiektach. W tym numerze, w ramach cyklu „Polska z dreszczykiem”, zapraszamy na Pomorze.

Za miesiąc w kioskach czerwcowe, jubileuszowe wydanie „Detektywa”, tym razem z kolorową okładką. Już dzisiaj namawiamy do kupna: i majowego i czerwcowego „DETEKTYWA”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.