Marcowe wydanie “Świata Motocykli” rozpoczyna plebiscyt “Motocykl Roku 2017”

W marcowym wydaniu miesięcznika "Świat Motocykli", które ukazało się dziś - we wtorek, 14 lutego br. - redakcja rozpoczyna 9. edycję plebiscytu na "Motocykl Roku". Nagrodą główną dla czytelnika, który wymyśli najlepsze hasło reklamowe dla miesięcznika, jest motocykl Harley-Davidson Iron 883TM.

 

W tegorocznej edycji organizowanego co roku plebiscytu "Motocykl Roku" są nominowane aż 144 motocykle, które będą prezentowane na łamach miesięcznika kolejno przez cztery miesiące. Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie Swiatmotocykli.pl czytelnicy mogą głosować na maszyny, które ich zdaniem zasługują w tym sezonie na szczególne wyróżnienie. Rozstrzygnięcie plebiscytu zostanie ogłoszone we wrześniowym wydaniu miesięcznika. Czytelnicy mogą również zgłaszać swoje pomysły na najlepsze hasło reklamowe dla miesięcznika - do wygrania jest motocykl Harley-Davidson Iron 883TM oraz odzież i akcesoria motocyklowe.

W najnowszym numerze "Świata Motocykli" czytelnicy znajdą również premierę Hondy CBR 1000RR/SP, Yamahy MT-03 oraz Ducati Monster 1200S, a także porównanie BMW R 1200GS z Ducati Multistrada 1200 Enduro oraz KTM 1290 Super Adventure. W dziale "Strefa bez prawka" pojawią się Piaggio Medley S 125 ABS oraz Junak M11 Cafe 125m, a w dziale "Oldtimer" będzie można podziwiać Triumpha S 350 z 1937 roku. Redakcja podpowie, czym wypełnić uszkodzoną oponę i jak skutecznie schłodzić silnik. W wydaniu pojawi się również relacja z Rajdu Dakar oraz wywiad z Adamem Tomiczkiem, uczestnikiem tegorocznego Rajdu, który jest stałym współpracownikiem pisma.

Marcowy numer "Świata Motocykli" wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Radio TOK FM) oraz w prasie (czasopisma Agory), a także autopromocja w serwisie Swiatomotycykli.pl. Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.