Marka Lenovo na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych producentów laptopów 2017 wg serwisu Laptopmag.com

Uznany technologiczny serwis laptopmag.com stworzył ranking najlepszych producentów laptopów 2017 roku. Na pierwszym miejscu znalazła się marka Lenovo, która swoimi urządzeniami podbiła serca konsumentów i wyprzedziła dotychczasowego lidera - firmę Apple. Na drugim i trzecim miejscu rankingu umieszczono firmy Asus i Dell.

W rankingu uwzględniono dziesięć największych firm produkujących laptopy. Ich urządzenia zostały poddane ocenie pod kątem wyników uzyskanych w testach, jakości, wsparcia systemowego, nowoczesnego designu, gwarancji oraz innowacji w okresie od lutego 2016 do lutego 2017 roku. Marka Lenovo awansowała na pierwsze miejsce dzięki szerokiej gamie laptopów, które nie tylko wyróżniają się nowoczesnym designem, ale również niezwykłą jakością i ilością zastosowanych innowacji. Co więcej, marka uzyskała wysoką notę za system wsparcia i obsługę klientów. Przed ostatnie dwa lata laptopy Lenovo zdobyły zaufanie konsumentów oraz zaoferowały rozwiązania odpowiadające na wszystkie współczesne potrzeby użytkowników.

Marka Lenovo zdobyła 90 na 100 możliwych punktów i śmiało może stwierdzić, że rozbiła technologiczny bank. Ostatni rok był dla firmy naprawdę dobry, a ponad połowa wyprodukowanych laptopów uzyskała najwyższe noty. Na uwagę zasługują produkty z niesamowitą żywotnością baterii, np. nowe urządzenia z rodziny ThinkPad z 17 godzinowym czasem pracy bez dodatkowego ładowania oraz designerskie laptopy Yoga 910 z funkcjonalnością pracy w zakresie 360 stopni i bezramkowym ekranem 4K. A innowacje? Wystarczy zapoznać się z klawiaturą Halo w Yoga Book.

Marka Lenovo udowodniła, że można produkować sprzęt najwyższej jakości, którego cena jest przyjazna dla użytkowników, a design wybiega w przyszłość.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.