Mateusz Krzykała zwycięzcą 5. edycji „The Voice Kids” (wideo)

Decyzją widzów piątą edycję „The Voice Kids” wygrał 13-letni Mateusz Krzykała.

 

Po wielu tygodniach muzycznych zmagań poznaliśmy zwycięzcę „The Voice Kids”. Niezwykle emocjonujący finał okazał się szczęśliwy dla Mateusza Krzykały z drużyny Cleo. Wygrywając, nastolatek zdobył statuetkę „The Voice Kids” i 50 000 złotych.

 

 

Kiedy rodzice wysyłali moje zgłoszenie na casting do „The Voice Kids”, przez myśl mi nie przeszło, że zajdę w programie tak daleko, a co dopiero, że zostanę zwycięzcą piątej edycji show. To jak się czuję jako zwycięzca, jest nie do opisania. Wspominam wszystkie etapy. Jak długo się do każdego z nich przygotowywałem i jak po każdym etapie zostawałem w coraz mniejszym gronie. Czuję jednocześnie duży smutek, że to koniec tej przygody, będę tęsknić za wszystkimi ludźmi, występami, za każdą wylaną kroplą potu, jak i morzem łez po każdej walce. Szczególnie dziękuję całej mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz troskę. Chociaż ten etap mojej muzycznej wędrówki się skończył, to dziś czuję, że prawdziwa przygoda dopiero przede mną powiedział po ogłoszeniu wyników Mateusz Krzykała.

Przypomnijmy, że do wielkiego finału Mateusz dotarł razem z Julią Bieniek i Maxem Kononow. Decyzją Cleo to właśnie Mateusz Krzykała przeszedł do drugiej części finału, który ostatecznie wygrał dzięki głosom widzów.

To już drugie w historii polskiej edycji „The Voice Kids” zwycięstwo drużyny Cleo. Po raz pierwszy wokalistka doprowadziła na szczyt AniKę Dąbrowską z drugiej odsłony programu.

Mateusz Krzykała pokonał ponad 3000 innych uczestników w zakończonej właśnie edycji talent show Dwójki z udziałem muzykalnych dzieci.

Prowadzącymi 5. edycję „The Voice Kids” byli Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. W fotelach trenerów zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *