Mateusz Skwarczek dołączył do warszawskiego zespołu fotoreporterów „Gazety Wyborczej”

Z początkiem stycznia 2018 r. do działu fotograficznego „Gazety Wyborczej” w Warszawie dołączył Mateusz Skwarczek, który dotychczas był fotoreporterem krakowskiego oddziału dziennika.

Mateusz Skwarczek jest związany z „Gazetą Wyborczą Kraków” i z Agencją Gazeta od 2006 roku. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów fotograficznych, m.in. Grand Press Photo i BZWBK Press Foto. Portrety jego autorstwa - a wśród nich zdjęcia wybitnych postaci świata kultury, polityki i sportu - regularnie pojawiają się na okładkach „Dużego Formatu”, „Wysokich Obcasów” czy „Magazynu Świątecznego”.

Na nowym stanowisku Mateusz Skwarczek zajmie się koordynacją pracy studiów fotograficznych Agory oraz realizacją sesji fotograficznych dla magazynów i czasopism Agory.

Agencja Gazeta zajmuje się profesjonalną fotografią newsową, modową, produktową oraz biznesową. Powstała w 1994 roku z inicjatywy działu Foto „Gazety Wyborczej”. Zespół Agencji Gazeta realizuje fotoreportaże oraz sesje fotograficzne. W serwisie Agencjagazeta.pl można znaleźć archiwum, na które składają się miliony opisanych i należycie skatalogowanych zdjęć. Agencja Gazeta stale tworzy i oferuje szybki, aktualny codzienny serwis fotograficzny.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.