Matysek i Kaczmarek gośćmi Cafe Futbol

Zdążyliśmy już skonsumować awans reprezentacji Polski na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji, przyszła więc pora na powrót do klubowej rzeczywistości. Ciekawych tematów z pewnością nie zabraknie! Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą Adam Matysek i Bogusław Kaczmarek.

 

Na zakończenie eliminacyjnych zmagań reprezentacji Polski zakończonych happy endem Marcin Feddek przygotował obszerne podsumowanie drogi reprezentacji Polski do Rosji. Po wielu emocjach związanych z zespołem narodowym warto też przyjrzeć się ligowym realiom.

W polskim futbolu dzieje się dużo, a w ostatnich dniach najciekawiej było przy Łazienkowskiej, gdzie prawdziwą burzę wywiadem w węgierskich mediach wywołał Dominik Nagy. 22-latek został zesłany do rezerw. Na ten temat wypowie się Cezary Kowalski.

W najbliższym tygodniu rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski, a w nich aż trzy pojedynki zespołów Nice 1 Ligi z reprezentantami Ekstraklasy. Odwiedzimy Głogów, gdzie miejscowy Chrobry przygotowuje się do starcia z obrońcą tytułu, Arką Gdynia.

Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą Adam Matysek – były bramkarz reprezentacji Polski i dyrektor sportowy Śląska Wrocław oraz Bogusław Kaczmarek, czyli człowiek doskonale znany w polskim środowisku piłkarskim. „Bobo” w swojej bogatej karierze trenerskiej prowadził między innymi Stomil Olsztyn, GKS Katowice czy Polonię Warszawa, zaś w latach 2006-2008 był prawą ręką Leo Benhakkera.

Program poprowadzi Bożydar Iwanow, a stałymi ekspertami będą Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00 w Polsacie Sport

Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *