Mecz Polska – Holandia w rugby na antenie Super Polsat

Już w sobotę o godzinie 18:00 na antenie Super Polsat transmisja meczu reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy 2016/2017. Tym razem na stadionie łódzkiego Widzewa Polskapodejmie Holandię.

Rugbiści reprezentacji Polski zmierzą się w Łodzi z wiceliderem rozgrywek Rugby Europe Trophy – Holandią. Polacy, prowadzeni przez trenera BlikkiesaGroenewalda, po marcowym zwycięstwie nad Mołdawią zajmują z 8 punktami 4 miejsce w tabeli,liderem jest niepokonana Portugalia z 24 punktami na koncie.

Rugby Europe Trophy to drugi poziom inauguracyjnego sezonu rozgrywek Rugby International Championship (dawnego Pucharu Narodów Europy). Zwycięzca weźmie udział w barażu o awans do Rugby Europe Championship.

Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmisji rozgrywek Rugby Europe Trophy, jak również dwóch najwyższych poziomów europejskich klubowych rozgrywek w rugby – European Rugby ChampionsCup oraz European Rugby ChallangeCup do sezonu 2017/2018.

Transmisja spotkania Polska –Holandia w sobotę, 8 kwietnia, od godziny 18:00 na antenie Super Polsat oraz Polsat Sport Extra.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.