Mecz Polska – Szwajcaria w rugby na antenie Super Polsat

W najbliższą sobotę, 22 kwietnia, na antenie Super Polsat o godzinie 17:00,ostatni mecz reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy 2016/2017. Tym razem Biało-Czerwoni podejmą, na stadionie warszawskiej Polonii, Szwajcarię.

Po trzymającym w napięciu dreszczowcu Polacy pokonali w poprzednim spotkaniu wicelidera rozgrywek Rugby Europe Trophy – Holandię 14:13 i obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli z 12 punktami. W przypadku zwycięstwa w sobotnim spotkaniu ze Szwajcarią, reprezentacja Polski awansuje na drugie miejsce.

Rugby Europe Trophy to drugi poziom inauguracyjnego sezonu rozgrywek Rugby International Championship (dawnego Pucharu Narodów Europy). Zwycięzca weźmie udział w barażu o awans do Rugby Europe Championship.

Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmisji rozgrywek Rugby Europe Trophy, jak również dwóch najwyższych poziomów europejskich klubowych rozgrywek w rugby – European Rugby ChampionsCup oraz European Rugby ChallangeCup do sezonu 2017/2018.

Transmisja spotkania Polska –Szwajcaria w sobotę,22 kwietnia, od godziny 17:00 na antenie Super Polsat oraz Polsat Sport News HD.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. I elegancko, że pokazują rugby. Wprawdzie akurat preferuję ligę angielską, ale naszych chłopaków też chętnie oglądam. Zwłaszcza po fajnym zwycięstwie nad Holandią chętnie się im będzie kibicować. Wypada tu pochwalić Polsat, że chce promować polskie rugby!