MTV Polska HD i Echo24 HD w sieci Vectra

Oferta programowa sieci kablowej Vectra w dniu dzisiejszym została wzbogacona o kanały MTV Polska HD oraz Echo24 HD.

 

MTV POLSKA HD pozycja 601

MTV HD to jedna z bardziej rozpoznawanych marek świata! To stacja, która od lat wyznacza trendy w popkulturze i oferuje widzom najlepszą i atrakcyjną rozrywkę. Multimedialna oferta stacji – telewizyjna (MTV) oraz online (www.mtv.pl) kierowana jest do widzów między 13 a 29 rokiem życia, pokolenia milenijnego. W odpowiedzi na zmiany zachodzące w grupie młodych odbiorców kanał zredefiniował swoje wartości oraz wprowadził nowe pozycje programowe, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania młodzieży.

MTV słucha swoich widzów i nie ocenia ich wyborów! Nowa, rozrywkowa ramówka stacji to międzynarodowe hity! Wśród nich „Ekipa z New Castle”, „Dopasowani”, oraz polska produkcja: „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”.

W ramówce nie brakuje także relacji z międzynarodowych wydarzeń brandowanych przez markę MTV: „ MTV Video Music Awards”, „Isle of MTV Malta” czy wielka, międzynarodowa gala muzyczna „MTV EMA”! Stacja wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks w Polsce.

 

ECHO24 HD pozycja 829

Telewizja Echo24 to największe przedsięwzięcie medialne Wrocławia, a nawet Dolnego Śląska. Nazwa nawiązuje do pierwszej w Polsce prywatnej telewizji, która powstała we Wrocławiu ponad ćwierć wieku temu.

Echo Sp. z o.o. jest operatorem lokalnego multiplexu MUX-L4. Nadajniki stacji znajdują się na wrocławskim Sky Tower i w Świdnicy. Naszą telewizję można oglądać w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, w internecie pod adresem echo24.tv oraz na portalu YouTube.

 

Autor:Bartosz Bodziony

Zobacz także

2 Komentarze

  1. A kiedy VECTRA doda kanały TVP INFO HD, POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD przecież VECTRA stawia na sport!!!, POLSAT FILM HD, AMC HD, TV4 HD, 8TV HD no i wreszcie uporządkuje kanały żeby w dekoderze nie był taki bałagan jak jest teraz no i zlikwiduje kanały SD tak jak to robi UPC, NETIA 👍No i czekam do maja jak to będzie z abonamentem za kanały HD które VECTRA dała od marca bo do 9 maja promocja!!!! Zobaczymy co piękna VECTRA wymyśli👎👎👎UMOWA NIEDŁUGO W RAZIE CZEGO MI SIĘ KOŃCZY👍👍👍
  2. CZEKAMY NA ECHO 24 HD w EAST&WEST :)