nc+: +miesiąca: Multi Man Pack

+miesiąca: Multi Man Pack. 12 kanałów i 2 kolekcje do końca lipca bez opłat dla Abonentów nc+. Część kolekcji tyko dla dorosłych.

 

KANAŁY MULTI MAN PACK

HISTORY HD to wyjątkowy kanał rozrywkowo – dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach.

Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”.

HISTORY to unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowania i wciągającej narracji przenosimy widzów w sam środek wydarzeń. Każdy dzień tworzy historię.

H2 HD – kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

Adventure HD to pierwszy polski kanał przygodowy. W ofercie kanału znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Niebanalna oferta programowa pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa czy łowiectwa.

FightBox – unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA.

To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.

Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.

Dorcel TV to europejski kanał dla  dorosłych, który prezentuje najlepszy seks dla niego i dla niej, najseksowniejsze prowadzące i prowadzących. Na Dorcel TV widzownie zobaczą najseksowniejsze programy oraz najlepsze na świecie filmy w wersji HD i po polsku.

Sportklub HD to należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych.

Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn oraz piłkarskie rozgrywki austriackiej Bundesligi i Copa Bridgestone Libertadores.

Kanał prezentuje głównie własne produkcje marki „Hustler”, z udziałem pięknych kobiet i wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dostępny jest całodobowo w doskonałej jakość obrazu HD.

Filmy prezentowane na kanale Hustler HD pochodzą głównie ze studiów amerykańskich. Na kanale Hustler HD 3D prezentowanych jest 15 – 20 premier filmowych miesięcznie.

Kanał erotyczny typu softcore emitujący najbardziej prestiżową rozrywkę dla dorosłych. W filmach zobaczyć można najseksowniejsze i najpiękniejsze dziewczyny filmowane w najbardziej egzotycznych i luksusowych miejscach na świecie. Zawartość programowa kanału jest prowokująca i skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Oferuje unikalny świat przyjemności i fantazji. W ofercie znajdziemy zarówno filmy jak i programy rozrywkowe.

Program Blue Hustler nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00.

Dostęp do programu blokowany jest kodem PIN.

Zest TV – kanał nadający treści dla dorosłych w godzinach 23.00-5.00. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej.

Redlight HD jest to kanał erotyczny przeznaczony dla osób pełnoletnich. W ofercie Redlight HD prezentowane są produkcje Europejskie oraz Amerykańskie. W każdym miesiącu Abonenci będą mieć okazję obejrzenia co najmniej 40 nowych pozycji filmowych w wysokiej rozdzielczości. Kanał nadaje 24h na dobę.

Aktywacji może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia po ówczesnym potwierdzeniu swojej pełnoletności oraz akceptacji szczegółowych warunków opcji dodatkowej Redlight.

Aby zamówić Redlight HD należy skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonenta platformy nc+ – numery telefonów znajdują się w stopce strony.

Private TV to program prezentujący piękne dziewczyny w pikantnych sytuacjach. Kanał kierowany jest wyłącznie do widzów dorosłych.

Program Private TV nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00

Dostęp do programu blokowany jest kodem PIN.

Motowizja HD – kanał nadaje 24 godziny na dobę, można w nim obejrzeć programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu.

KOLEKCJE VOD W MULTI MAN PACK
Otrzymasz dostęp do bezpłatnych kolekcji.

Hustler VOD

Zest Tv

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *