Negocjacje to gra… czyli maj w AXN

4 maja kapitan Sharon Raydorobejmie kierownictwo wydziału do zwalczania najcięższych przestępstw i wprowadzi nowe zasady funkcjonowania jednostki w serialu Mroczne zagadki Los Angeles.11 maja, w produkcji A.P.B.,właściciel konsorcjum technologicznego, Gideon Reeves, przejmie podupadający posterunek policji w Chicago, aby stworzyć najnowocześniejszy wydział do zwalczania przestępczości w mieście.

Tego samego dnia widzowie zobaczą premieręOkupu – serialu o negocjatorze, którego zespół ratuje ludzkie życie w kryzysowych sytuacjach. W nadchodzącym miesiącu AXN pokaże także filmy, m.in. Tożsamość Bourne’a z Mattem Damonem, Grę z Michaelem Douglasem i Wybawiciela z Madsem Mikkelsenem.

Mroczne zagadki Los Angelestospin-off produkcji Podkomisarz Brenda Johnson. Sharon Raydor (Mary McDonnell) obejmuje kierownictwo jednostki policji w Los Angeles, zajmującej się najpoważniejszymi przestępstwami. Jej wrodzona umiejętność przewidywania ludzkich zachowań i uzyskiwania zeznań pomaga w rozwiązywaniu najcięższych i najbardziej wrażliwych sprawy w mieście. Nowa pani kapitan okazuje się być również osobą niezwykle skrupulatną i regulaminową, która preferuje demokratyczny styl kierowania jednostką. Takie podejście nie spotyka sięz dobrym przyjęciem ze strony wszystkich podwładnych.Premiera serialu Mroczne zagadki Los Angelesw czwartek4 maja o godz. 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątkuo 20:00.

A.P.B. to historia miliardera i geniusza komputerowego, Gideona Reevesa (Justin Kirk ), który byłświadkiem brutalnego morderstwa swojego przyjaciela,  Elliota Sully-ego. Po tym wydarzeniu główny bohater postanawia wykorzystać wynalazki swojej firmy, aby zwiększyć bezpieczeństwo w mieście i złapać mordercę. Przejmuje podupadający posterunek policji w Chicago i wyposaża go w najnowszą technologię, udostępniając jednocześnie mieszkańcom mobilną aplikację do zgłaszania przestępstw – A.P.B. W stworzeniu posterunku policji na miarę XXI wieku pomagają mu ambitna detektyw, Theresa Murphy (Natalie Martinez), i uzdolniona oficer techniczna, Ada Hamilton (Caitlin Stasey).Premiera serialu A.P.B.w czwartek 11 maja o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 21.00.

Okup to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric rozumie przestępców lepiej niż jakiekolwiek organy ścigania. Wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania spraw porwań dla okupu. W pierwszym odcinku serialu do zespołu Beaumonta dołącza Maxine Carlson (Sarah Greene). Młoda negocjatorka pragnie wykazać się w nieznanym środowisku, ale sekret z jej przeszłości może okazać się źródłem niebezpieczeństwa, którego nawet genialny negocjator nie jest w stanie zażegnać. Zaufani współpracownicy Erica - specjalista od profilowania psychologicznego, Oliver Yates (Brandon Jay McLaren), i była policjantka, Zara Hallam (Nazneen Contractor) - z rezerwą podchodzą do nowej koleżanki. Premiera serialu Okup wczwartek11 maja o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 22.00.

W majowe weekendy na widzów czekająfilmowe superprodukcje. 5maja o 21:00Gra– thriller, w którymznudzony życiem bogacz, Nicholas Van Orton (Michael Douglas), dostaje w dniu swoich 48. urodzin zaproszenie do nieprzewidywalnej i niebezpiecznej gry. 13 maja o 20:00 widzowie AXN zobaczą Tożsamość Bourne’a. Jason Bourne (Matt Damon) w wyniku wypadku traci pamięć, jednak wszystko wskazuje na to, że był członkiem tajnego programu CIA. 28maja o 22:00  AXN pokaże westernWybawiciel, w którym spokojny, amerykański osadnik, Jon (Mads Mikkelsen), zabija mordercę swojej rodziny. Teraz sam musi zmierzyć się z  gangiem, który szuka zemsty po śmierci kolegi.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.