Netia Player w nowej odsłonie

Pięć razy szybszy, jeszcze bardziej energooszczędny, niezmiennie kompaktowej wielkości - taki jest Netia Player 2.0 (N7800), czyli następca wersji 1.5 (N7700), której używa obecnie najwięcej użytkowników Telewizji Osobistej.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Lepsze parametry techniczne, tj. szybszy procesor i większa pamięć podręczna, wraz z nowym oprogramowaniem znacznie poprawiają komfort użytkowania urządzenia i pozwalają na dalszy rozwój Telewizji Osobistej o nowe aplikacje i funkcje.

Połączenie z internetem następuje poprzez Wi-Fi (urządzenia obsługuje również najszybszy standard „ac”) lub kabel Ethernet. Urządzenie obsługuje rozdzielczość HD, a także posiada zainstalowane najpopularniejsze kodeki potrzebne do odtwarzania zewnętrznych treści multimedialnych.

Zużycie prądu jest mniejsze: w nowym sprzęcie wynosi 10W i jest wynikiem lepszym o 2W w stosunku do poprzedniego modelu. W trybie energooszczędnym czuwania pobór mocy wynosi zaledwie 0,5W.

Netia Playery 2.0 domyślnie wyposażone są w nowoczesne oprogramowanie, do którego w ostatnim czasie zaktualizowane zostały urządzenia N7700 (więcej informacji o aktualizacji: http://media.netia.pl/pr/347270/netia-playery-z-nowoczesnym-interfejsem-uzytkownika).

W niedalekiej przyszłości wersja oprogramowania dla Netia Playera 2.0 będzie wzbogacana o nowe funkcje.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.