NEXT FILM zaprasza na film „Bo we mnie jest seks” o Kalinie Jędrusik (wideo)

Już w najbliższy piątek, 19 listopada br. do kin w całej Polsce trafi film „Bo we mnie jest seks” – historia zjawiskowej aktorki i piosenkarki Kaliny Jędrusik w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz. W roli głównej widzowie będą mogli podziwiać Marię Dębską, która za swój występ otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

 

Warszawa, lata 60. Przed ekranami czarno-białych odbiorników zasiadają miliony Polaków. I nagle ktoś przykuwa ich wzrok. To Kalina Jędrusik – zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Oto pierwsza seksbomba PRL i polska Marylin Monroe, która nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym osobom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (Leszek Lichota) i Luckiem (Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL. A przecież największy skandal z jej udziałem dopiero się zacznie…
„Bo we mnie jest seks” to ważny fragment z życia Kaliny Jędrusik, o której śmiało można powiedzieć, że jest największą ikoną polskiej popkultury. To historia blasków, cieni, wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery.

Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej. W inne barwne postaci polskiej kultury wcielili się: Borys Szyc (Kazimierz Kutz), Paweł Tomaszewski (Tadeusz Konwicki), a także Rafał Rutkowski i Dariusz Basiński (jako Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, twórcy Kabaretu Starszych Panów).

 

 

Film „Bo we mnie jest seks” promuje utwór „Nie będzie romansu” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Marii Dębskiej. To bonusowa piosenka na płycie „Bo we mnie jest seks” z piosenkami Kaliny Jędrusik w wykonaniu Marii Dębskiej. Pytę w wersji z autografem można kupić m.in. na Kulturalnysklep.plhttps://kulturalnysklep.pl/product-pol-99189-Bo-we-mnie-jest-seks-Piosenki-Kaliny-Jedrusik-wersja-z-autografem.html

Album promują koncerty w największych miastach w Polsce. Bilety do nabycia w salonach EMPIK w całej Polsce oraz na stronie: https://goingapp.pl/polecamy/bo-we-mnie-jest-seks

Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. W 2021 roku NEXT FILM wprowadził na ekrany kin: film „W jak Morderstwo” – komedię kryminalną z Anną Smołowik i Pawłem Domagałą w rolach głównych, „Elfinki” – zabawną animację dla najmłodszych, komediodramat „Czarna owca” w reżyserii Aleksandra Pietrzaka oraz film „Teściowie” – komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

W 2020 roku w portfolio firmy znalazły się m.in. kinowy przebój tego roku, czyli film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej, czy „Tarapaty 2”, czyli kontynuacja familijnego hitu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *