Nowa oferta reklamowa Eleven Sports

Grupa Eleven Sports wprowadziła do swojej oferty atrakcyjne rozwiązanie dotyczące sprzedaży czasu reklamowego przy największych wydarzeniach sportowych.Po raz pierwszy nowe pakiety zostały zaproponowane reklamodawcom przy okazjiniedzielnego hitu ligi hiszpańskiej Real Madryt – FC Barcelona, który będzie transmitowany na antenie Eleven.

El Clásico to wyjątkowe wydarzenie w świecie piłki nożnej, które przyciąga przed telewizory miliony kibiców na całym świecie. Na transmisję o tak ogromnej randze i popularnościsieć ELEVEN SPORTS przygotowała nowy, atrakcyjny pakiet dla firm chcących zareklamować swoje marki. Podczas kilkugodzinnej relacji związanej z hitowym starciem Realu Madryt z FC Barceloną zostaną wyemitowanetrwające jedynie 120 sekund bloki z30-sekundowymispotamitylko czterechreklamodawców. Tak ekskluzywna i atrakcyjna ekspozycyjnie propozycjaspotkała się z bardzo dobrym odbiorem i szybką odpowiedzią ze strony potencjalnych klientów. Okazję przedstawienia swojej oferty podczas wielkiego piłkarskiego święta w niedzielę będą miały Beko, DISNEY POLSKA, Media Markt, oraz TOYOTA reklamująca marki TOYOTA i Lexus.

Ponieważ wprowadzenie specjalnego pakietu na El Clásico okazało się sukcesem, sieć ELEVEN SPORTS będzie przedstawiać podobne oferty w przyszłości przy okazji transmisji najważniejszych wydarzeń w hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, w rozgrywkach The Emirates FA Cup (Puchar Anglii w piłce nożnej) oraz z największych wyścigów Formula 1®.

Emocjonujące starcie futbolowych potęg, Realu Madryt i FC Barcelony, obejrzą w Polsce NA ŻYWO tylko widzowie ELEVEN SPORTS. Stawką meczu z udziałem największych gwiazd, z Lionelem Messim i Cristiano Ronaldo na czele, może być nawettytuł mistrza Hiszpanii. Transmisja spotkania rozpocznie się w najbliższą niedzielęw kanale Eleven o 20:40. W paśmie objętym ekskluzywną ofertą dla reklamodawców, które wystartuje o 18:30, stacja pokaże również studio przed i po meczu oraz film „Clasico Movie”.

W Polsce Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia, Promax oraz w kilkudziesięciu lokalnych telewizjach kablowych. Kanały są dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS na stronie elevensports.pl, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS oraz w wybranych modelach telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen. Dzięki umowie o współpracy z Ringier Axel Springer Polska, Grupą WP i Agora SA, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach onet.pl, wp.pl i sport.pl.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.