Pięć nowych kanałów w sieci Telkab Tczew

Pięć nowych kanałów Nowa TV HD, Metro HD, Top Kids HD, Polsat Doku HD oraz ESKA TV HD w sieci kablowej Telkab Tczew.

 

Jedna z czterech muzycznych nowości w naszej ofercie to ESKA TV HD HD - kanał muzyczno-rozrywkowy, na którym można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia ESKA, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu, informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie. Kanał dostępny dla wszystkich Abonentów cyfrowych na pozycji 472.

Do wszystkich pakietów cyfrowych dołączyła Telewizja METRO HD - kanał ogólnotematyczny, który proponuje światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci. Kanał dostępny na pozycji 32.

Nowa TV HD to telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Kanał dostępny od pakietu CYFROWY START HD na pozycji 35.

Wcześniej operator Telkab Tczew wzbogacił ofertę programową o kanał Polsat Doku HD i Top Kids HD.

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdują się zarówno ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty, jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Kanał ten dołączył do pakietu CYFROWY2 HD na pozycji 224.

Top Kids HD to kanał dla najmłodszych widzów, który prezentuje najlepsze kreskówki z lat 80. i 90. Na antenie zobaczymy kultowe bajki takie jak: "Inspektor Gadżet", "Dennis Rozrabiaka" czy "Teletubisie". Kanał dostępny dla Abonentów pakietu CYFROWY2 HD na pozycji 256.

Zobacz także

2 Komentarze

  1. A kiedy VECTRA doda kanały POLSAT DOKU HD,POLSAT FILM HD ,no i POLSAT SPORT NEWS HD przecież VECTRA stawia na sport!!!! Najwyższy czas no i co z abonamentem od 9maja? do tego czasu promocja za kanały HD które VECTRA dała od początku marca👎Potem abonament ma być zwiększony totalna parodia ciekawe co na to abonenci VECTRY!!!!
  2. Dlaczego nie dodajecie komentarze tylko informujecie że komentarz już był!!!! Komentarze mogą się powtarzać skoro KABLÓWKA VECTRA nie dodaje kanałów które powinne być a żąda podwyżki za kanały HD które dała od marca uważam że to jest chore i myślę że tak uważa większość abonentów!!!!! A wam ciężko zamieścić mój komentarz???