Nowe kanały w ofercie Asta-Net

Już od 1 grudnia klienci Asta-Net zyskają dostęp do nowych kanałów w pakietach telewizji cyfrowej.

 

Polsat Games HD to kanał skierowany nie tylko do miłośników gier komputerowych, ale również fanów e-sportu, pasjonatów nowych technologii oraz anime.

Oprócz recenzji gier, sprzętu i programów z udziałem gwiazd internetu, w ramówce stacji znaleźć można także transmisje z turniejów e-sportowych.

Kanał dostępny na pozycji 223 w pakietach Wygodny HD oraz Jedyny

Polsat Rodzina HD to rodzinny kanał adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. W ramówce znajdą się bajki dla dzieci oraz filmy familijne.

Kanał emituje pasmo poradnikowe „Mamma mia!”, które porusza obszary zdrowego trybu życia, psychologii, wychowania dzieci, prawa czy ekonomii.

Kanał dostępny na pozycji 612 w pakietach od Wygodnego oraz od Optymalnego

Kanały Polsat Games HD oraz Polsat Rodzina HD można poznać bliżej w ramach okna otwartego ASTA-NET od 1 do 31 grudnia.

Food Network HD – bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami. Widzowie mogą poznawać prawdy i mity na temat diet, uczyć się racjonalnie odżywiać i dobierać odpowiednie menu do stylu życia.

Z Food Network wypieki udają się każdej gospodyni, odchudzanie przynosi dobre rezultaty, a niejadki zaczynają cieszyć się różnorodnymi smakami. Interesujące cykle znajdują tu wielbiciele mięsa i wegetarianie. Zwolennicy tradycji i kulinarnych eksperymentów, domatorzy oraz zagorzali podróżnicy.

Wszyscy, dla których jedzenie jest przygodą, pasją, zabawą, wyzwaniem, radością i filozofią życia.
Kanał dostępny na pozycji 611 w pakiecie Jedyny.

Jeśli kanał nie pojawił się automatycznie sugerujemy ponowne wyszukiwanie kanałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *