Nowe kanały w ofercie telewizyjnej rozrywki od UPC Polska

UPC Polska rozszerza swoją ofertę o trzy nowe kanały Grupy Kino Polska. Już 3 grudnia abonenci pakietu Max otrzymają dostęp do Gametoon HD, FightBox HD oraz DocuBox HD, które zainteresują wszystkich fanów świetnej rozrywki – od e-sportu po wciągające filmy dokumentalne.

 

Gametoon HD to kanał poświęcony esportowi i grom komputerowym. Znajdziemy tu m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let’s play” z udziałem czołowych youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych na świecie turniejów esportowych.

FightBox HD to z kolei unikalny kanał sportowy adresowany do wszystkich fanów sztuk walki. Stacja nadaje relacje z rozgrywek różnych lig i federacji z Europy, Azji i USA oraz amerykańskie programy poświęcone tematyce sportów walki.

Ostatni z wprowadzanych kanałów, DocuBox HD, ucieszy zaś wszystkich wielbicieli dobrych filmów dokumentalnych. Wszystkie kanały będą dostępne dla abonentów pakietu Max od 3 grudnia, także w Horizon Go. Dodatkowo, kanał Gametoon HD będzie dostępny w otwartym oknie również w pakiecie Select do 3 marca 2019.

Ponadto, od 3 grudnia w ofercie UPC Polska pojawi się również kanał Kino Polska HD, który dotąd można było oglądać tylko w standardowej rozdzielczości.

To jednak nie koniec niespodzianek w obszarze cyfrowej rozrywki od UPC. Od 3 do 10 grudnia br. abonenci pakietów Select i Max będą mieli dostęp w otwartym oknie do wszystkich kanałów FilmBox, także w Horizon GO. W grudniu będzie można również w ramach promocji zapoznać się z kolekcją FilmBox On Demand.

Po wprowadzeniu powyższych zmian w portfolio UPC Polska znajdować się będzie 191 kanałów, w tym 134 w jakości HD.

Pozycje kanałów na dekoderach:
FightBox HD – 519 (Horizon), 570 (Mediabox)
Gametoon HD – 520 (Horizon), 574 (Mediabox)
DocuBox HD – 321 (Horizon), 397 (Mediabox)
Kino Polska HD – 201 (Horizon), 474 (Mediabox)

Jednocześnie na liście programów na dekoderach Horizon i Mediabox została utworzona specjalna sekcja poświęcona kanałom z Grupy Kino Polska:
70. Kino Polska HD
71. Kino TV
72. Kino Polska Muzyka
73. Gametoon HD
74. FightBox HD
75. FilmBox Premium HD
76. FilmBox Extra HD
77. FilmBox Family
78. FilmBox Action
79. FilmBox Arthouse HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *