Nowe przygody Ben 10 w Cartoon Network

Na Ben 10 czekają kolejne wyzwania! Tym razem będzie musiał poradzić sobie z klonami dziadka Maxa i awarią Omnitrixa. W świecie głównego bohatera pojawi się też  jedenasty kosmita, dzięki któremu Ben zyska kolejne supermoce. 

Ben Tennyson znany jest z tego, że dzięki swojemu Omnitrixowi może zmieniać się w jednego z dziesięciu kosmitów i w ten sposób ratować świat. Jednak w nowych odcinkach pierwszego sezonu magiczny zegarek będzie sprawiał głównemu bohaterowi wyjątkowo dużo kłopotów. Ale to nie jedyne zmartwienie, jakie Ben będzie miał na głowie. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, dziadek Max zostaje sklonowany. Chłopiec  i jego kuzynka Gwen staną przed bardzo trudnym zadaniem i będą musieli jak najszybciej wytropić wszystkie klony. Trójkę bohaterów czeka też kolejne starcie ze złowrogim Zombozo, który tym razem planuje zahipnotyzować wszystkich odwiedzających park rozrywki.

Bena czeka też wyjątkowe odkrycie. Gdy będzie podróżował do Portland z dziadkiem i Gwen, odkryje, że Omnitrix umożliwia mu nową transformację i w ten sposób pozna  jedenastego kosmitę – Gax’a, w którego będzie mógł się zmieniać.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Ben 10” 26 czerwca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 17:50.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.