Nowe studio w Eleven Sports (foto)

Przed wielkim hitem Atlético Madryt - FC Barcelona wystartowało studio Eleven Sports. Gospodarzem studia jest Mateusz Święcicki komentator kanałów Eleven.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce nadawca uruchomił już trzy kanały: Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, które pokazują około 4000 godzin relacji na żywo rocznie z wielkich imprez sportowych oraz programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.

Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra są dostępne w internetowym serwisie elevensports.pl oraz na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji ELEVEN SPORTS, którą można pobrać z Google Play i AppStore.

Kanały ELEVEN SPORTS można oglądać także na platformach i u operatorów: nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia, Promax, Telewizja Kablowa Chopin, East & West, Gawex, SAT FILM, City-Net, Elsat, WTvK, JMDI, Supermedia, STTB, ASTA-NET, Antserwis, TVK SM Grudziądz, Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Telpol, Wist, Elpos, Stella, Beskid Media, Elart, Telewizja Kablowa Koszalin, Satpol, E-CHO, Podlaskie Sieci Światłowodowe, Feromedia, TVK Toruń, Telewizja Światłowodowa, Jambox, ITV Media z Łowicza, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ISKO z Żyrardowa, PPG Aura za Szczecina, ISTS Sp. z o.o. z Krakowa, SM Lubartów, SPTELEK Sp. z o.o. ze Zbąszynia, Telewizja Kablowa „Chomiczówka”, EURONET z Białegostoku oraz player.pl i IPLA. Dzięki umowie o współpracy z Ringier Axel Springer Polska, Grupą WP i Agora SA, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach onet.pl, wp.pl i sport.pl.

Zobacz także

5 Komentarze

  1. No wreszcie jest studio, które powinno być już od dawna :)
  2. Lepiej późno niż wcale 😃
  3. Szalu nie ma 😓
  4. @Krzychu00012 Lepsze takie studio a niżeli jak było dawniej np. z kawiarni czy z przed stadionu :)
  5. Brawo Eleven!!!