Nowy Rok gwarancja superprostej oferty w T-Mobile na kartę

T-Mobile przedstawia swoją noworoczną propozycję na kartę: będzie prosto, wygodnie i przyjemnie. Na przekór temu co zazwyczaj dzieje się z noworocznymi postanowieniami, Operator gwarantuje superprostą i najbardziej komfortową ofertę na rynku na stałe. 

Żyjemy szybko, coraz więcej rzeczy nas rozprasza i angażuje. Minimalizm i szukanie komfortu w codziennych prostych przyjemnościach i eliminowanie niepotrzebnych komplikacji to filozofia, którą coraz częściej kierujemy się w codziennym życiu. Dlatego
T-Mobile, dostrzegając te trendy od 1 stycznia oferuje swoim klientom najwygodniejsze i superproste rozwiązania. W nowej ofercie na kartę mamy proste zasady i wiele korzyści, bez gwiazdek i skomplikowanych regulaminów.

„Już widzimy, jak zmienił się rynek prepaid po wprowadzeniu obowiązku rejestracji, mimo że, jak się spodziewamy, najgorętszy okres dopiero przed nami. Nasza nowa oferta już na te zmiany odpowiada.”

„Z jednej strony mamy opcję zbliżoną do formuły abonamentowej, z superprostą i bogatą ofertą. Z drugiej, wracamy do pierwotnych założeń oferty na kartę, w której środki pobierane są tylko wtedy, gdy faktycznie korzystamy z usług. Środki nie przepadają, a konto jest właściwie ważne zawsze”.

– mówi Piotr Markowski, szef marketingu B2C w T-Mobile Polska.

Więcej za mniej, czyli no limit i 10 GB za 25 zł

Zgodnie z obietnicą superprostej oferty, od teraz w T-Mobile na kartę miesiąc nielimitowanych  rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB do swobodnego wykorzystania w Internecie kosztuje tylko 25 zł. To wszystko, bez komplikacji. Aby zapewnić sobie stały komfort korzystania z oferty, wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 25 zł – pakiet odnawia się automatycznie, co 30 dni.

Jeśli 10 GB w danym miesiącu to za mało, przygotowano też pakiety dodatkowe  o wielkości 1, 3 i 5 GB które kosztują odpowiednio 5, 9 i 12 zł.

Specjalny bonus czeka na osoby, które przeniosą numer do T-Mobile na kartę – otrzymają one 30 dni korzystania z oferty całkowicie za darmo, wystarczy doładować konto za 25 zł.

Albo płać tyle, ile potrzebujesz

T-Mobile na kartę ma także atrakcyjną propozycję dla tych użytkowników, którzy z telefonu korzystają okazjonalnie, a konto uzupełniają wtedy, kiedy jest to konieczne.

Zasada jest banalnie prosta: za 1 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB Internetu na jeden dzień.

Opłata jest pobierana tylko wówczas, jeśli danego dnia skorzystamy z którejkolwiek z usług: rozmów, SMS-ów czy Internetu. W innym przypadku kosztów nie ma żadnych. Środki nie przepadają, a konto ważne jest właściwie zawsze, bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, albo doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni.

Użytkownicy smartfonów nie muszą się martwić, że każde samoczynne pobranie informacji np. o pogodzie będzie skutkowało aktywacją oferty. Opłata będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.


starter-Heyah-ZawszeSmartfoneria.png

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowa na na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 1. Stycznia 2017, klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł. Startery będą dostępne  w sprzedaży we wszystkich sklepach T-Mobile.

Z nowej oferty będą mogli skorzystać także aktualni klienci T-Mobile na kartę.

Ofertę za 25 zł miesięcznie możemy aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kod ekspresowy *140*265#.

Ofertę „Bez limitu za 1 zł dziennie” można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kod ekspresowy  *140*296#.

Idzie nowe – kampania reklamowa z Bogusławem Lindą

Do współpracy w noworocznej kampanii zaproszono jednego z najbardziej utytułowanych i zasłużonych polskich aktorów – Bogusława Lindę. Najnowsza gwiazda T-Mobile pojawi się m.in. w 30-sekundowym spocie, w którym staje się uczestnikiem zabawnej sytuacji. Ta z kolei w łatwy sposób tłumaczy filozofię nowej oferty T-Mobile na kartę – gwarancję prostoty i wygody bez komplikacji.

Pierwszą z reklam widzowie zobaczą już 1 stycznia 2017 roku, tuż po północy – czyli jeszcze w trakcie noworocznej zabawy.

Intensywna kampania reklamowa będzie prowadzona oprócz telewizji w prasie, na nośnikach OOH w tym digital signage, internecie, radiu i mediach społecznościowych oraz w sklepach Operatora a także niesieciowych punktach sprzedaży. Dla internautów przygotowano też specjalną aktywację połączoną z noworocznym konkursem.

Za kreację najnowszej kampanii odpowiada Bridge2Fun, media zaplanował Starcom, zaś działania w Internecie wspiera Liquid thread.

Za kreację BTL odpowiada agencja ARC Worldwide a za media społecznościowe Agencja Warszawa.

Szczegółowe informacje dotyczące najnowszej oferty T-Mobile na kartę można uzyskać na infolinii, w sklepach firmowych operatora oraz na stronie www.t-mobile.pl oraz dodatkowo www.gwarancja.t-mobile.pl, która aktywna będzie z chwilą startu kampanii.

Zobacz także

13 Komentarze

 1. ta opcja z 1zł to coś nowego, płącisz za rzeczywiste zużycie
  • ace
   Ciekawy jestem czy za odbiór sms lub połączenia zabierać będą 1 zł. Jeśli nie, to będzie to dobra oferta na karty z których praktycznie nie korzystamy.
 2. przejrzysta oferta, mysle ze na tle konkurencji jest to atrakcyjna oferta. 25 pln na 30 dni? jest ok
 3. no, to wyglada obiecujaco. jesli nic potem nie wyjdzie w trakcie, to duzy plus dla TM
 4. no i kazdy moze miec, to co potrzebuje. ta opcja za 1 zl moze przemowic, do tych co az tak czesto z tel nie korzystaja
 5. 25 pln/miesiąc i za to no limit i 10gb? naprawdę dobra oferta
 6. dobre zakończenie przedstawienia prepaidowego ale tylko w wykonaniu tmobile. wzięli się ostro za ofertę i wizerunek
 7. płacę jak korzystam i to jest najważniejsze. cenowo wygląda dobrze no i bez zbędnego kombinowaania
 8. t-mobile przygotował ofertę ktorą przynajmniej po pierwszym przeczytaniu się rozumie. u konkurencji lepszej nie ma
 9. no i przynajmniej kazdy moze miec to co chce. prosto, konkretnie
 10. no i na to liczylem, wreszcie tmobile pokazal cos nowego i prostego. plus dla nich
 11. oferta jest okej, a zdecydowanie bardziej wole zaufac tm niz pchac sie do orange, gdzie non stop te awarie. jak im kiedys wypadla, to stracilem bardzo wazny telefon i nic nie moglem z tym zrobic
 12. dobrze im to wyszlo 25 zl i bez limitu rozmowy. przekonali mnie, bo sie jeszce wahalem gdzie rejestrowac