Nowy serial Cartoon Network – “Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”

Cartoon Network prezentuje„Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” - pełną humoru kreskówkę opartąna popularnej produkcji animowanej Sony Pictures o tym samym tytule. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami z filmu. 

 

Bohaterem najnowszego serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” jest Flint Lockwood, nastolatek, który marzy o tym, aby zostać uznanym naukowcem. Chce tworzyć wynalazki, które zmienią świat, a nie takie, które kończą się spektakularną eksplozją i wybuchają mu prosto w twarz. Flint cierpi na zupełny brak zainteresowania tematem ryb. Jest to niefortunna przypadłość zwłaszcza, że mieszka w robotniczym miasteczku, w którym sardynki są motorem rozwoju gospodarczego.

Oprócz Flinta w serialu pojawi się Sam Sparks, nowa dziewczyna w mieście, aspirująca meteorolożka, która szybko stanie się najlepszą przyjaciółką głównego bohatera. Razem przeżyją mnóstwo zabawnych przygód i będą realizować swoje wspólne marzenie jakim jest niesienie pomocyprzyjaciołom z miasteczka, wykorzystując przeróżne, stworzone przez siebie wynalazki. Widzowie spotkają też pozostałe, dobrze znane postaci: tatę głównego bohatera,małomównego Tima,małpę Steve’a, burmistrza Shelbourne’a,lokalnego celebrytęBrenta, wybitnie zdolnegoManny’ego i Earla, który jeszcze nie jest policjantem, ale pracuje jako nauczyciel w-f.

Produkcja powstała na podstawie animowanej komedii od Sony Pictures Animation z2009 r.  „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” i jej kontynuacji w 2013 r. Kreskówka została wyprodukowana przez DHX Media i Sony Pictures Animation, we współpracy z Corus Entertainment.

Premiera serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” 18 września w Cartoon Network.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:25.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.