Odbierz od T-Mobile rabat do 40% na urządzenia Xiaomi

Technologie mogą wspierać nas w działaniach na każdym kroku. Dlatego dobrze mieć w swoim otoczeniu gadżety, które wpisują się w nasz styl życia – od słuchawek bezprzewodowych na treningi po dodatkowy telewizor w sypialni. Dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, którzy chcieliby coś dobrać do swojego zestawu technologicznych akcesoriów, przygotowaliśmy specjalną zniżkę nawet do 40% na wybrane produkty marki Xiaomi. Rabat można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 12 do 16 sierpnia.

 

I domatorów, i ludzi żyjących w wiecznym biegu łączy jedno – technologia, która ułatwia im życie. Z tego powodu warto mieć przy sobie akcesoria, które wspierają nasze codzienne aktywności – niezależnie, czy chodzi o ultraszybką ładowarkę, powerbank, tablet, czy elektryczną szczoteczkę do zębów. Dla wszystkich, którzy potrzebują nowych gadżetów lub chcieliby kupić je dla swoich bliskich, przygotowaliśmy więc zniżkę na wybrane urządzenia marki Xiaomi.

Poniżej lista produktów, które można zakupić z rabatem:

 

 

Odbierz rabat i wybierz technologię dla siebie

Aby odebrać kod rabatowy, wystarczy miedzy 12 a 16 sierpnia zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile”. Na skorzystanie ze zniżki jest nieco więcej czasu – zakupu można dokonać do 21 sierpnia br. W tym celu należy wejść na stronę https://mi-store.pl/DZJ40 lub udać się do jednego ze sklepów Xiaomi Store, których lista dostępna jest na stronie: https://mi-store.pl/Xiaomi-Store-Sklepy-Autoryzowane-Xiaomi-cterms-pol-31.html. W tym drugim wariancie kod zniżkowy wystarczy podać sprzedawcy. Z oferty promocyjnej skorzystają posiadacze abonamentu w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) oraz mix (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *