Okno otwarte dla klienów pakietu Canal+ Select w Orange TV

Do 28 lutego 2021 roku klienci pakietu Canal+ Select (Extra+ z Canal+ Select) otrzymają dostęp do dodatkowych kanałów TV z pakietu Canal+ Prestige.

 

Canal+ Seriale 

Canal+ Seriale to kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału.

Canal+ Dokument 

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi. Pokazujemy ludzi, którzy podejmują wyzwania i realizują swoje marzenia.

Canal+ Dokument  emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Dokument , których nie zobaczysz nigdzie indziej.

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 to sportowy kanał premium stworzony specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. „Planeta Ekstraklasa” – magazyn złożony z reportaży poświęconych rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy; „Liga gra” – zapowiedź kolejki, wzbogacona o przedmeczowe statystyki oraz analizy „head to head”; „Liga+” – program na żywo, podsumowujący piątkowe i sobotnie mecze wraz z analizą gościa specjalnego; „Liga+ Extra” – program na żywo, podsumowujący całą kolejkę z udziałem ekspertów i gości, prowadzącymi program w studio są Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak; „Ekstraklasa po godzinach” – program na żywo zawierający podsumowanie bieżących wydarzeń w PKO BP Ekstraklasie, z ciekawostkami, analizami i nutką ironii.

Wszystkie programy i mecze opatrzone fachowym komentarzem ekspertów. Programy nieprzerywane reklamami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *