Otwarte okno kanałów Eleven Sports w Vectrze

Vectra przygotowała swoim Klientom super niespodziankę. Przez cały najbliższy weekend Abonenci telewizji cyfrowej operatora będą mieli dostęp do wszystkich kanałów z portfolio Eleven Sports Network. Programy zostaną odkodowane w dniach 7-9 kwietnia. A to znaczy, że najbardziej prestiżowa hiszpańska rywalizacji klubów z tego samego miasta na Estadio Santiago Bernabéu dostępna będzie dla wszystkich widzów Vectry. W derbach Madrytu Real podejmie Atlético.

 

Celem akcji jest sprawienie Klientom miłej niespodzianki i udostępnienie programów Eleven w czasie, kiedy ramówka we wspomnianych kanałach oferuje naprawdę dużo ciekawych eventów. Miłośnicy sportowych emocji przez cały weekend (już od piątku od godziny 14:00) będą mogli oglądać najważniejsze wydarzenia, które emitowane są na antenie trzech programów:Eleven (pozycja 230 EPG), Eleven Sports (pozycja 231 EPG) i Eleven Sports Extra (pozycja 232 EPG). Kanałybędą również dostępne na TVOnline.

Między innymi już w tę sobotę dojdzie do najbardziej prestiżowej hiszpańskiej rywalizacji klubów z tego samego miasta. Na Estadio Santiago Bernabéu w derbach Madrytu Real podejmie Atlético. Kto tym razem okaże się lepszy, Ronaldo, Bale i Benzema czy Griezmann, Torres i Gameiro? O tym Abonenci Vectry już w ten weekend zupełnie za darmo przekonają się podczas transmisji w Eleven Sports na kanale 231!

Poza tym dzięki otwartemu oknu kibice sportowi będą mogli śledzić zmagania kierowców podczas 2017 FORMUŁA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, a także emocjonować się meczami Ligii włoskiej – w niedzielę 9 kwietnia S.S. Lazio zmierzy się z SSC Napoli. 2

  • Cieszymy się, że możemy udostępnić naszych Abonentom zupełnie za darmo możliwość oglądania fascynujących i emocjonujących wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie, dzięki otwartemu oknu. Weekendowa ramówka zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego tym bardziej jest nam miło, że widzowie Vectry będą mogli śledzić wyścigi F1, czy hiszpańską ligę w jego ramach. Warto podkreślić, że sport od zawsze był dla nas ważny. Świadczy o tym chociażby ilość kanałów sportowych w naszej ofercie, która stale jest rozbudowywana i dostosowywana do potrzeb naszych abonentów – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Poza otwartym oknem wszystkie kanały Eleven Sports Network dostępne są w Vectrze w pakiecie ELEVEN, kanał Eleven Sports również w pakiecie Sport na Ostro.

 

Zobacz także

2 Komentarze

  1. A gdzie​ POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, VECTRA stawia na sport ?????? To dodajcie te kanały !!!!!!!!!!!
  2. Kiedyś może doda ale długo pewnie nie. POLSAT SPORT NEWS HD może doda ale POLSAT FIGHT pewnie nie bo dużo jest kanałów z boksem w ofercie