SATinfo24.pl

owe odcinki „Grizzy i lemingi” w Boomerangu

W Boomerangu pojawią się kolejne losy zabawnych bohaterów „Grizzy i lemingi”. Niesforny niedźwiedź ponownie będzie próbował odzyskać upragniony spokój w leśniczówce i zapanować nad sprytnymi maluchami. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu już 18 listopada.

 

 

 

 

Zabawni mieszkańcy kanadyjskiej puszczy powracają z kolejnymi szalonymi przygodami. Tym futrzakom nie brakuje pomysłów na wzajemną rywalizację o leśniczówkę. Jednak chatka jest zbyt mała, by pomieścić je wszystkie.

W nadchodzących odcinkach jak zwykle nie zabraknie starań Grizzy’ego o względy niedźwiedzicy oraz walki o smakołyki i szalonych gonitw. Lemingi przejmą skrzynkę, która spadnie z przejeżdżającego w okolicy pojazdu armii. W środku znajdą laser, który przekształca każdy obiekt w wiele miniaturowych klonów. Co by się stało, gdyby lemingi musiały konkurować nie z jednym wielkim, a wieloma małymi niedźwiedziami?

Premiera nowych odcinków „Grizzy i lemingi” już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:20 w Boomerangu

Exit mobile version