Patryk Mirosławski w TOK FM o kanałach Eleven Sports (audio)

Zobacz także

9 Komentarze

 1. jace.k111 jace.k111
  Ta marka to jak narazie jedna wielka prowizorka i żart czyli do Polski się nadaje. A P.Mirosławski powinien dołączyć do ekipy oprócz Kręciny fryzjera. To byłaby paka. W wywiadzie opowiadał banały i chciejstwa.Krowa mać wygląda na to że oni nawet nie mają jeszcze miejsca na satelicie czyli na 13°. I pewnie czekają na łaskę CP albo nc +. Kolejny prostacki projekt biznesowy do dymania nas Polaków.
 2. @jace.k111 patrz :) Komentatorzy: - Mateusz Święcicki dawniej Orange Sport - Marcin Grzywacz dawniej Orange Sport i jeszcze jest w Sportklubie - Michał Zawadzki dawniej TVP, obecnie Eurosport - Dominik Guziak dawniej Orange Sport Eksperci: - Paweł Wilkowicz, gościa nie kojarzę - Paweł Zarzeczny, Dawniej miał swój program w Orange sport - Zdzisław Kręcina tu nic tylko :D :D :D Zbieranina ludzi ale sam jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie i ujrzy światło dzienne ???
 3. jace.k111 jace.k111
  Z tym że Wilkowicz Kręcina i Zarzeczny to mają być jak się zgodzą. Czyli może tak może nie. Wilkowicz to z wyborczej. Zdaje się że wielbi(ł) Justynę Kowalczyk. Zwrocilem uwagę że ani się nie zająknoł o miejscu na sat 13°. Zdaje się że dla Belgi będą nadawać z astry. Już widzę ich super wynajęte serwery do transmisji w niedzielę. Ale będzie jazda.?
 4. Wiem bo sam dwa razy słuchałem tego wywiadu ,ale Patryk Mirosławski zapewnił że informacje będą na bieżąco czy li już od jutra można się spodziewać prasówek i może w nich będzie już więcej informacji :) Overon im zapewnia miejsce na sat. http://eleven-ch01.leaseweb.hls.live.cd ... ylist.m3u8
 5. jace.k111 jace.k111
  Ruszą ale czekają na łaskę innych.A o tych prawdziwych hot news zapomnij. Sam nie mam konta na fejsie ale oni też. Tak naprawdę info to u nich leży na obu łopatkach.Bo pewnie jest tak że chcą mieć i ligę hiszpańską i Europy ale nie za drogo żeby szachować i CP i nc+. Bo bez platform leżą.Kolega stars tv kiedyś to napisał w innym portalu a on raczej wie co to biznes tv i jak ważny jest zasięg.
 6. Tu się z Tobą zgodzę, ale ja mimo to poczekam jeszcze na konkrety bo 02 sierpnia mamy już w niedzielę i do tego czasu muszą ujawnić więcej szczegółów :)
 7. jace.k111 jace.k111
  A ja nie. Bo w zasadzie narazie nie ma tam prawie nic co mnie interesuje. Do tego nie wierzę w bezproblemowy odbiór internetowy w niedzielne popołudnie. Nie chcę się wkurzać. Jak będzie zobaczymy.
 8. @jace.k111 sam jestem bardzo ciekaw jak to będzie :)
 9. jace.k111 jace.k111
  Przez uwaga poczyniona przy stars.tv "a koncesję na nadawanie sat już mają bo przeoczyłem" niech to będzie post scriptum. ?