Paula Szewczyk w zespole serwisu WysokieObcasy.pl

W połowie marca br. do zespołu WysokieObcasy.pl dołączyła Paula Szewczyk, która będzie publikować w serwisie teksty poświęcone społeczeństwu, psychologii, feminizmowi, polityce i prawom człowieka.
 

 
Poprzednio Paula Szewczyk przez cztery lata pracowała jako dziennikarka Newsweek.pl, dla którego pisała najczęściej o kwestiach społecznych, szczególnie tych związanych z prawami i sytuacją kobiet oraz osób LGBT, publikowała także na łamach tygodnika „Newsweek” i magazynu „Newsweek Historia”. Wcześniej była dziennikarką i sekretarzem redakcji miesięcznika „Chimera”. To także stała współpracowniczka „Twórczości” i „G’rls Roomu”. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Warszawskim.
– Wysokieobcasy.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów internetowych dla świadomych kobiet. Rozbudowujemy nasz zespół, by codziennie dostarczać naszym użytkowniczkom jeszcze więcej nowych, ciekawych treści – komentuje zmianę Dorota Goluch, redaktor naczelna Wysokieobcasy.pl.
Wysokieobcasy.pl to internetowa twarz marki „Wysokie Obcasy”. W serwisie można przeczytać teksty przygotowane głównie z myślą o internautkach – większość to wyjątkowe, dostępne tylko online artykuły autorek i autorów z zespołu Wysokieobcasy.pl. Dodatkowo serwis prezentuje treści z bieżącego wydania tygodnika „Wysokie Obcasy”, a także wybrane publikacje z magazynów „Wysokie Obcasy Extra” i „Wysokie Obcasy Praca”.
Wysokieobcasy.pl, jako jeden z serwisów „Gazety Wyborczej”, objęty jest systemem limitowanego dostępu do treści cyfrowych „Gazety Wyborczej” i ofertą jej prenumeraty cyfrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *