Piąty sezon programu „Kopernik była kobietą” od 19 marca w Super Polsacie

Maciej Dowbor i Ola Kot zapraszają na nowe odcinki. Prowadzący po raz kolejny ruszają z misją udowodnienia, że zdobywanie wiedzy może być świetną zabawą. Wraz z Centrum Nauki Kopernik próbują znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania o otaczający nas wszystkich świat.

 

Nauka przez zabawę

Prowadzący przeprowadzają testy i badania oraz eksperymenty na własnej skórze. Wszystko po to, żeby rozprawić się z mitami, sprawdzić kontrowersyjne tezy i odkryć ciekawostki ze świata nauki. W programie także rozmowy z naukowcami i ekspertami. Maciej Dowbor i Ola Kot nawiążą kontakt z renomowanymi ośrodkami badawczymi i uczelniami. Jakie będą wyniki ich badań?

Co w nowych odcinkach?

Budujesz dom i chcesz się dowiedzieć, co jest zdrowsze – cegła czy beton? Oglądaj „Kopernik była kobietą”! Nie wierzysz w działanie filtrów przeciwsłonecznych, a cały przemysł kosmetyczny to według ciebie jedna wielka ściema? Wątpisz w sens segregowania śmieci i uważasz, że kompostownik to strata czasu? Z programu dowiesz się, czy masz rację! A może zwyczajnie się nudzisz i chcesz zobaczyć coś, czego jeszcze nie widziałeś? Na przykład grzyby, które zmieniają mrówki w zombie! Czego jeszcze dowiesz się w piątym sezonie?

Piąty sezon „Kopernik była kobietą” od 19 marca w każdą sobotę o godzinie 12:00 w Super Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *