Półfinał „Tańca z Gwiazdami”. Kolejne gwiazdy disco – polo i Doda w tanecznym show

Już w piątek w „Tańcu z Gwiazdami” czekają nas półfinałowe emocje. W tanecznym show w grze o Kryształową Kulę i pieniądze pozostały trzy pary.

Każda z nich zatańczy po dwa tańce. Niespodzianką będzie udział w show kolejnych gwiazd disco – polo. Podobnie jak dwa tygodnie temu Tomasz Szymuś i jego orkiestra zagrają hity tej muzyki w zupełnie nowych aranżacjach. A kto będzie towarzyszył parom na parkiecie?

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą sambę do hitu Bayer Full „Jedno niebo”. Z foxtrotem do piosenki „Tańcz, tańcz, tańcz” Long &Junior zmierzą się Natalia Szroeder i Jan Kliment, a Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino pokażą najlepszą stronę jive’a w hicie „Ruda tańczy jak szalona” Czadomana.

Po dwóch tańcach jedna z par od razu przejdzie do finału, a dwie pozostałe zmierzą się ze sobą w tanecznej dogrywce. Ale to nie wszystko. W półfinale gościem specjalnym programu będzie Doda, która wykona piosenkę „Sens” z nowej płyty Vigin. Tanecznie odcinek pokazem zmysłowego tanga uświetnią zaś Hanna Żudziewicz oraz Jacek i Wojtek Jeschke.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.