Polsat Sport z nagrodą specjalną “Błękitnego Cumulusa”

Na uroczystej Gali "Błękitnego Cumulusa” niespodzianką dla redakcji Polsatu Sport było przyznanie przez organizatorów nagrody specjalnej – „Błękitnego Cumulusa” dla Promotora Sportów Lotniczych.

 

Trzy dyscypliny z szerokiego wachlarza sportów lotniczych – spadochroniarstwo, motoparalotniarstwo i akrobacje szybowcowe znalazły się w programie The World Games 2017, które od 20 do 30 lipca odbędą się we Wrocławiu i będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu.

W igrzyskach dyscyplin nieolimpijskich 4000 sportowców z całego świata będzie walczyć o ponad 200 kompletów medali. O trzy z nich - lotnicy, w tym siedmioosobowa reprezentacja Polski.

Polsat Sport to pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polsat, który rozpoczął nadawanie w sierpniu 2000 roku. Dzisiaj Polsat Sport to najlepszy kanał sportowy w Polsce, który rocznie realizuje ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Od jesieni 2012 Polsat Sport transmituje mecze naszej piłkarskiej reprezentacji, która walczy o prawo udziału w Mistrzostwach Świata 2014 w Brazylii.

Polsat Sport to rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi i Orlen Ligi, rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a także występy obu naszych reprezentacji w Lidze Światowej, Word Grand Prix, Mistrzostwach Świata i Europy.

Polsat Sport pokazuje także reprezentację piłkarzy i piłkarek ręcznych oraz ligowe rozgrywki, Superligi mężczyzn i kobiet oraz Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Program kanału wypełniają bardzo popularne gale boksu zawodowego zarówno polskie a także europejskie i amerykańskie, gale KSW, tenis, hokej, piłka nożna, rugby i magazyny sportowe własnej produkcji "Cafe Futbol", "LIGA" czy "Atleci".

Zobacz także

5 Komentarze

  1. Moim skromnym zdaniem polsat sport to czołówka programów o tematyce sportowej. Teraz razem z Elevenami stanowi siłę oferty sportowej CP.
  2. Świetna sprawa tym bardziej, że te zawody są widowiskowe. Brawo dla polsatu sport.
  3. Faktycznie jak szukałem platformy cyfrowej to były dwa kryteria - sport i filmy - i CP zarówno jedno jak i drugie kryterium spełniał. Więc od kilkunastu miesięcy jestem jego posiadaczem. Sporty lotnicze - kurcze nigdy nie oglądałem, ale jak już są w Polsacie to może kiedyś przy okazji obejrzę. Dla mnie najważniejsze jest to, że CP ma kilka kanałów swoich, Eurosport, TVP Sport i Eleven - naprawdę jest co wybierać jeśli chodzi o transmisje sportowe.
  4. Nagroda nie dziwi, bo Polsat Sport to po prostu najlepszy kanał sportowy. CP ma najlepszy sport w ofercie, zwłaszcza po tym jak się pojawiły kanały Eleven.
  5. Impreza w Polsce i z pewnością sukces gwarantowany. Oby tylko pogoda dopisała. Polsat daje gwarancję ciekawej transmisji, bo oni lubią takie show.