Polskie Radio podpisało umowę dotyczącą transmisji igrzysk olimpijskich

Słuchacze Polskiego Radia usłyszą relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczang oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio.

Polskie Radio podpisało umowę sublicencyjną z Discovery Communications –

Zgodnie z umową Polskie Radio otrzyma od Discovery niewyłączne prawa do transmisji radiowych z igrzysk w Pjongczang i Tokio, zarówno na swoich antenach jak i w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Tym samym po raz kolejny umożliwi swoim słuchaczom śledzenie zmagań polskich olimpijczyków.

- Igrzyska Olimpijskie to dla Polskiego Radia wyjątkowe wydarzenie. Towarzyszymy olimpijskim zmaganiom od wielu lat i bardzo się cieszę, że będziemy kontynuować tę przygodę także w najbliższej przyszłości. Zawody sportowe, a igrzyska olimpijskie - w szczególności - dostarczają ludziom niezwykłych emocji i wzruszeń. Dzięki porozumieniu z Discovery Communications nasi słuchacze będą mogli je przeżywać słuchając relacji i transmisji na antenach Polskiego Radiakomentuje Cezary Gurjew, szef Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia.

- Porozumienie z Polskim Radiem to przede wszystkim kolejna dobra wiadomość dla wszystkich kibiców w Polsce. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy, miliony Polaków poczują atmosferę igrzysk, a także poznają inspirujące historie polskich sportowców i ich drogę do spełnienia marzeń – powiedział Adam Widomski, Eurosport Channel Director w Polsce.

Discovery Communications jest właścicielem wyłącznych praw telewizyjnych
i multimedialnych na terytorium 50 krajów Europy do igrzysk olimpijskich organizowanych
w latach 2018-2024.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.