Poradnik jak schudnąć zdrowo i szybko – specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie”

Co jeść, żeby być zdrowszym, jak łatwo przygotować jadłospis na cały dzień, kiedy głodówki szkodzą oraz jak rozpocząć przygodę z bieganiem – te oraz wiele innych tematów znaleźć będzie można w wyjątkowym magazynie „Tylko Zdrowie. Odchudzanie”. Czasopismo ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 28 marca br.

 

 

„Tylko Zdrowie. Odchudzanie” to poradnik dla osób, które chcą zdrowo, szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. propozycję diety 1800 kalorii – z jadłospisem na każdy dzień tygodnia, instrukcjami, jak przygotować zdrowe posiłki i listą zakupów. Dowiedzą się również, czym jest indeks glikemiczny, jaki związek z nadwagą i otyłością ma mikrobiom jelit oraz czy można uzależnić się od cukru.

Na łamach magazynu redakcja wyjaśnia, w jakich produktach ukrywają się groźne tłuszcze trans, kiedy głodówki są szkodliwe, a kiedy mogą pomóc, przedstawia także przepisy na lekkie przekąski, takie jak batony energetyczne czy warzywne szoty i koktajle. Ponadto Anna Rosińska na własnej skórze sprawdza, jak skuteczna jest dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej, a Ewa Tomkowska pisze o najnowszych trendach żywieniowych i zmianach, które zachodzą w dietetyce, fitnessie oraz na rynku kosmetycznym.

Specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie” w objętości 116 stron dostępne będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 28 marca br. w cenie 11,99 zł. Numer wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *