Pożegnanie lata z Plejadą – niezwykła gala charytatywna

We wtorek, 19 września, w Zamku Królewskim obędzie się gala „Pożegnanie Lata z Plejadą. Białe noce Monaco”. To charytatywna impreza organizowana przez Plejadę, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Dajemy dzieciom siłę. Relację z wydarzenia będzie można oglądać na Onet.pl 19 września od godz. 20.00.
 

„Pożegnanie lata z Plejadą” to gala charytatywna. W trakcie imprezy we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie zostanie zaprezentowanych pięć wieczorowych kreacji przygotowanych specjalnie na tę okoliczność przez 5 najważniejszych polskich projektantów.

Zaproszenie Plejady przyjęli: Joanna Przetakiewicz (La Mania), Tomasz Olejniczak (Tomaotomo), duet Paprocki Brzozowski, Dawid Woliński oraz Natasha Pavluchenko.

Podczas gali rozpocznie się aukcja, która zostanie przeprowadzona na Allegro.pl. Licytacja będzie trwała przez dwa tygodnie. Całkowity dochód ze sprzedaży sukien zasili konto Fundacji Dajemy dzieciom siłę.

 – Po raz pierwszy w historii serwisu Plejada mam wielki zaszczyt zaprosić Państwa na event charytatywny. Wierzę, że dzięki licytacji, którą zainicjujemy w trakcie naszej gali uda się nam znacząco wesprzeć Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Tego wieczora stworzymy wyjątkową koalicję z najwybitniejszymi przedstawicielami polskiej mody, a wszystko dla dobra dzieci. Wierzę, że uda się zebrać mnóstwo pieniędzy. Zachęcam do licytacji. Warto się dzielić! Zawsze. – mówi Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl

 Gwiazdą imprezy „Pożegnanie lata z Plejadą” będzie trio operowe Tre Voci – młodzi śpiewacy uznawani są za jedno najważniejszych odkryć świata operowego 2017 roku.

W trakcie gali wystąpi także Alicja Węgorzewska, wybitna mezzosopranistka, która przez lata z powodzeniem występowała na najważniejszych scenach operowych świata. Alicja Węgorzewska będzie też współprowadzącą imprezę –  obok Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl.

Relację z imprezy będzie można śledzić na żywo na stronie głównej Onetu, początek o godzinie 20:00.

Partnerem specjalnym wydarzenia jest Warszawska Opera Kameralna pod dyrekcją Alicji Węgorzewskiej-Whiskerd. Partnerem technologicznym gali jest Allegro, partnerem gali jest również Hotel Słoneczny Brzeg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *