MediaZapowiedzi TV

Premiera serialu “Co ludzie powiedzą?” w Zoom TV

“Tu rezydencja Państwa Bukiet, przy telefonie pani domu” – chyba każdy fan komedii kojarzy autorkę tych słów, Hiacyntę Bukiet, główną bohaterkę serialu komediowego Co ludzie powiedzą? Zoom TV z radością zaprasza do śledzenia zabawnych perypetii tej uroczej starszej pani, a także członków jej najbliższej rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Premiera kultowej, brytyjskiej produkcji Co ludzie powiedzą? w Zoom TV już w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 20:00.

 

Hiacynta Bukiet, główna bohaterka serialu Co ludzie powiedzą?, to urocza starsza pani z małego miasteczka, która w oczach innych pragnie być damą z wyższych sfer. Jej wysokie aspiracje, nieustanne dążenie do perfekcji oraz zaściankowa mentalność co chwilę doprowadzają do mnóstwa komicznych sytuacji, a z bohaterki czynią nieświadomą autorkę wielu zabawnych bon motów. Głośna rozmowa męża na ulicy? A może bankomat, z którego korzystają inni? Dla Hiacynty wszystko może być problemem!

Oprócz Hiacynty serial przybliża stłamszonego męża kobiety – Ryszarda, który za wszelką cenę próbuje zachować w związku normalność oraz trzy siostry głównej bohaterki: kochliwą i ciągle zmieniającą partnerów Różę; Wiolettę, która wyszła za… transwestytę, a także Stokrotkę – żonę najbardziej leniwego męża na świecie. Oryginalny zestaw postaci uzupełniają Elżbieta i Emmet – równie stłamszeni jak mąż, sąsiedzi Hiacynty. Na pewno będzie zabawnie, ale najważniejsze pytanie wciąż brzmi: Co ludzie powiedzą?

Wcielająca się w postać Hiacynty Bukiet angielska aktorka Patricia Routledge dwukrotnie była nominowana za tę rolę do nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA w kategorii Najlepszy występ komediowy.

Serial Co ludzie powiedzą? składa się z 40 półgodzinnych odcinków oraz 5 odcinków specjalnych. Producentem serialu jest BBC.

Co ludzie powiedzą?
premiera w Zoom TV
niedziela, 7 kwietnia / 20:00 (s. 1, odc. 1-3)
emisja premierowych odcinków
każda niedziela / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *