Produkcje z rozmachem w cyklu „Wielkie kino” w TNT

W ramach cyklu „Wielkie kino” zobaczymy produkcje filmowe zrealizowane z największym rozmachem. W styczniowe środy o 21:00 można będzie zobaczyć między innymi nostalgiczne „Siedem lat w Tybecie” z Bradem Pittem i trzymający w napięciu „The Raid 2: Infiltracja”.

 

 

 

 

Już w pierwszą środę stycznia widzowie poznają historię sławnego austriackiego himalaisty Heinricha Harrera (Brad Pitt), który postanawia zdobyć kolejny szczyt: Nanga Parbat. W międzyczasie wybucha II Wojna Światowa, wyprawa zostaje wstrzymana, a jej uczestnicy trafiają do obozu jeńców. Udaje im się uciec i po wieloletniej wędrówce przez Himalaje docierają do Tybetu. Tam Heinrich nawiązuje relację z młodym Dalaj Lamą. „Siedem lat w Tybecie” to poruszająca opowieść w gwiazdorskiej obsadzie.

 „The Raid 2: Infiltracja” to kontynuacja historii Ramy (Iko Uwais), który po rozbrojeniu narkotykowego kartelu ma wreszcie nadzieję na spokojne, rodzinne życie. Niestety otrzymuje następne wymagające i ryzykowne zadanie. Ma znaleźć dowody na szerzącą się w policji korupcję. Ta misja okazuje się być niebezpieczna nie tylko dla głównego bohatera, ale także dla jego bliskich.

W „Resident Evil 2: Apokalipsa” piękna Alice (Mia Jovovich) walczy z armią zombie. W drugiej części filmu dowiadujemy się, że ciało głównej bohaterki zostało poddane licznym modyfikacjom, dzięki którym jest silniejsza i ma wyostrzone zmysły. Czy uda się jej wydostać ze zniszczonego przez żywe trupy miasta i przeżyć zbliżającą się Apokalipsę?

Will (Ewan McGregor) po wielu latach wraca do domu, by zaopiekować się swoim umierającym ojcem (Albert Finney). Wiedząc, że to jego ostatnie dni, syn wypytuje go o młodość. Nieprawdopodobne historie starego człowieka pokazane w „Dużej rybie” są przepełnione mitami i baśniowymi motywami. Zafascynowany opowieścią Will podejmuje próbę napisania biografii swojego ojca.

Bracia Connor i Murphy MacManus uciekają z Bostonu na irlandzką prowincję. Chcą zamknąć za sobą gangsterski etap swojego życia. Pewnego dnia dowiadują się jednak, że ich wuj został zamordowany przez członków mafii. Rodzina wychodzi z ukrycia i wraca do miasta, by szukać sprawiedliwości i zemścić się na mordercach. „Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych” to brawurowe kino akcji w klasycznej odsłonie.

Plan emisji:

W każdą środę o godz. 21:00

01.01 – „Siedem lat w Tybecie”

08.01 – „The Raid 2: Infiltracja”

15.01 – „Resident Evil 2: Apokalipsa”

22.01 – „Duża ryba”

29.01 – „Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *