Maj 2016 na kanałach Disneya

Soy Luna, Radio Disney Music Awards, Jej Wysokość Zosia i sekretna biblioteka, Pidżamersi, Marvelmania, Mega Spider-Man kontra Podstępna szóstka - majowe propozycje Disneya

disney channel

soy luna

PREMIERA SOY LUNY

Nie przegap długo wyczekiwanej premiery najnowszej telenoweli dla nastolatków – Soy Luna. Luna to dziewczyna, która mieszka z rodzicami w Cancun w Meksyku. Jak każda nastolatka chodzi do szkoły, ma grupę przyjaciół i kocha jeździć na wrotkach. Jej życie kompletnie się zmienia, kiedy rodzice dostają propozycję pracy w  Buenos Ares w Argentynie. Śledź losy Luny i jej przyjaciół i zobacz, co się wydarzy. Kochasz muzykę? Musisz zobaczyć największe muzyczne show Radio Disney Music Awards– najpopularniejsze gwiazdy muzyki odbiorą nagrody, a wręczą je aktorzy z Disney Channel.

Soy Luna – premiera pierwszego sezonu 16 maja o 18:00

Radio Disney Music Awards – 27 maja o 18:00

 

Disney Junior

OLAF U JEJ WYSOKOŚCI ZOSI

Przywitaj nowych bohaterów w pidżamach. Trójka przyjaciół w nocy przeobraża się w Pidżamersów i rozwiązuje tajemnicze zagadki, walczy z przestępcami i przeżywa niesamowite przygody, z których zawsze wyciąga wartościowe wnioski. Następnie przenieś się do Czarlandii i spędź weekend z Jej Wysokość Zosią i Sekretną Biblioteką. Tym razem Zosia odkryje, kto kradnie przebiśniegi z królestwa. Pomoże jej w tym uwielbiany przez wszystkich Olaf, który przybędzie prosto z Krainy Lodu. Przekonaj się, czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Jej Wysokość Zosia i sekretna biblioteka – 7 maja o 9:00

Pidżamersi – od 16 maja o 18:00

 

disney XD new

MARVEL W DISNEY XD

Cały miesiąc z Marvelmanią. Nie przegap premierowych odcinków Strażników Galaktyki, najnowszych przygód Hulka i Agentów M.I.A.Z.G.I. orazsuperbohaterskie starcia wserialu Mega Spider-Man kontra Podstępna Szóstka. W kampanii promującej serial Strażnicy Galaktyki udział wzięli bijący rekordy popularności polscy youtuberzy: JDabrowsky, Smav, Kiślu i Thor. Już od 25 kwietnia trailer z ich udziałem na kanale Disney XD.

Trailer z youtuberami – od 25.04 do 13.05 codziennie o 18:25 przed serialem Strażnicy Galaktyki

Marvelmania– codziennie od 16 maja o 19:45

Mega Spider-Man kontra Podstępna szóstka –  codziennie od 16 maja o 19:50

Zobacz także

9 Komentarze

 1. Czy znacie co bedzie maju w Przybij Piatek z Disneyem
  • Niestety tego nie wiemy, Pewnie sam Disney Channel nie wie. Wystarczy popatrzec na fanpage Disney Channel na fb, nawet nie chca potwiedzic premiery Soy Luna, choc komunikat był.
   • Dziekuje za odpowiedz.
    • To proszę podziękować mi za moją odpowiedź!
  • Nie mam pojęcia co będzie w maju w cyklu ,, Przybij piątek z Disney Channel", ale wiem co to znaczy Radio Disney - to radio z muzyką znanych filmów, programów lub seriali na antenach Disney Channel, Disney XD lub Disney Junior. Ramówka na maj od Disneya. Chciałbym żeby ten nadawca uruchomił kanał Disney Cinema.
   • Oj tak filmowy kanał Disneya jak najbardziej przydałby się w Polsce, podkreśmy dla wszystkich filmów disneya nie tylko filmy dla młodeży, Nawet byłbym skłonny dokupic ten kanał jako stacje premium.
    • Ja uważam że powinna nadawać jako kanał tematyczny i to w jakości HD. Wszystko się wydarzy jeśli chodzi o ten Disney Cinema. Start prawdopodobnie jesienią tego roku. Tak obstawiam:|
     • A skąd taki przypuszczalny termin?
 2. Dyrektor albo szef kanałów Disney nie ogłaszał jeszcze, ale telewizyjna intuicja podpowiada że tak planują własnie. Disney Cinema nadaje we Francji i Wielkiej Brytanii, ale Polska wersja tego kanału? Prawdopodobnie. No, zobaczymy jak to będzie z Polską wersją tego kanału:) Na razie nie wiadomo.