Przeboje disco polo w nowym programie Polo tv

Przeboje disco polo w nowym programie Polo tv. Oglądajcie program Festiwalowa Złota Dwudziestka i głosujcie na swoje ulubione piosenki.

 

 

Przeboje disco polo na Ostródę w waszym wyborze - nowy program Polo tv Festiwalowa Złota Dwudziestka lada chwila na antenie. Oglądajcie nas już od niedzieli 19 marca o godz. 15:35 i typujcie ulubione klipy na stronie www.polotv.pl. To od was zależy, które piosenki disco polo usłyszycie na specjalnym koncercie marzeń na festiwalu w Ostródzie już 28 lipca! Wszystko w waszych rękach a więc działajcie!

Festiwalowa Złota Dwudziestka - Edyta Folwarska i Robert Klatt przypomną wam już w niedzielę teledyski disco polo, które debiutowały na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie w ciągu 21 lat! Przez dziesięć odcinków co tydzień będziemy pokazywać wam po dwanaście klipów gwiazd disco polo i opowiadać ciekawostki z nimi związane.

Dowiecie się między innymi, który klip formacji Power Play zmienił życie naszej ślicznej prezenterki, oraz które piosenki disco polo Zenka Martyniuk zapobiegła rozwodowi! To wy przez cały tydzień będziecie mogli głosować na pięć najlepszych waszym zdaniem klipów i piosenek na naszej stronie internetowej i tym samym zdecydujecie, które przeboje disco polo pojawią się pierwszego dnia Festiwalu w Ostródzie. W tym roku rozpoczyna się on 28 lipca.

Pierwsze zestawienie 12 klipów znajdziecie na stronie Polo tv w niedzielę 19 marca o 15:35.

A tam Zenek Martyniuk i Akcent, oraz zespoły disco polo MIG, Boys, Weekend, Skaner, Milano, Power Play, After Party, Jaorrgus, Classic, Etna i Freaky Boys!

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.