„Pudelek Show” w ramówce telewizji Wirtualnej Polski

Telewizji WP już w poniedziałek 20 lutego o godzinie 22.00 pojawi się premierowy odcinek cyklicznego programu „Pudelek Show”.

 


Gospodyni programu – Małgorzata Tomaszewska wraz z współprowadzącymi, ekspertami świata gwiazd: Igorem Nowińskim, Sandrą Hajduk i Łukaszem Zającem z redakcji Pudelka – trzy razy w tygodniu wyłowią najgorętsze plotki, spotykać się będą z największymi gwiazdami i relacjonować będą najważniejsze imprezy sezonu. Show-biznes, to już nie tylko kolorowa prasa i wywiady w telewizji, ale przede  wszystkim setki postów na Instagramie, fejsie czy twitterze.
Od poniedziałku do środy o godzinie 22.00 w Pudelek Show widzowie zobaczą mini cykle:

GWIAZDA NA CHACIE – redakcja Pudelka podpatrywać będzie gwiazdy podczas ich codziennych czynności, zobaczymy jak celebryci świętują urodziny i jak komentują świeżutkie plotki o sobie

RANKINGI GWIAZD – wykorzystując aktywność gwiazd w portalach społecznościowych, redakcja Pudelka przygotuje gorące rankingi. Widzowie zobaczą TOP 5 najgorszych wpisów na Instagramie, TOP 5 najgorszych kreacji na ściance, TOP 5 najseksowniejszych zdjęć tygodnia czy TOP 5 miejsc najbardziej wypasionych wakacji.

SKĄD ONI SIĘ WZIĘLI –kluczowe fakty z życia celebrytów poprzeplatane tymi mniej ważnymi, ale zabawnymi informacjami.

INSTA WAR – wojna na zdjęcia zamieszczone na oficjalnych profilach gwiazd. Całość opatrzona charakterystycznym dla redakcji Pudelka komentarzem.

Z UST DO UST – abstrakcyjny dubbing gwiazd podpatrzonych w różnych sytuacjach.

Gwiazdy każdego dnia nie pozwalają o sobie zapomnieć i rozpalają wyobraźnie wszystkich fanów. Będzie serio i pół serio, bo na świat celebrytów warto patrzeć z przymrużeniem oka.

„Pudelek Show” – start 20.02 (poniedziałek) godzina 22.00. Premierowe odcinki zawsze w poniedziałki, wtorki i środy o 22.00

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.