Puncher: O KSW 38 i sukcesie Wacha

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki w magazynie Puncher. Gośćmi prowadzącego Artura Łukaszewskiego będą: w części MMA - Roman Szymański (9-3, 1 KO, 3 SUB), Łukasz Chlewicki (14-5-1, 5 KO, 1 SUB), Marcin Tybura (15-2, 7 KO, 6 SUB), Daniel Omielańczuk (19-7-1, 1 NC, 3 KO, 9 SUB) oraz Paweł Kowalik, a w części pięściarskiej - Mariusz Wach (33-2, 17 KO), Marek Matyja (12-1, 4 KO) i Janusz Pindera.

 

Mariusz Wach na gali w niemieckim Lipsku odniósł niezwykle cenne zwycięstwo pokonując jednogłośną decyzją sędzów Erkana Tepera. Stawką pojedynku był pas IBF Europy Wschodniej i Zachodniej w kategorii ciężkiej. Zwycięstwo może otworzyć Polakowi drzwi do kolejnych wielkich pojedynków. Jak swoją przyszłość w królewskiej dywizji widzi sam pięściarz? Z jakimi rywalem chciałby zmierzyć się już w następnej walce? W części pięściarskiej gościem Artura Łukaszewskiego będzie również Marek Matyja, który już 8 kwietnia stoczy swój czternasty zawodowy pojedynek na gali w Zakopanem.

Nie zapominamy także o fanach wszechstylowej walki wręcz. 7 kwietnia odbędzie się kolejna gala organizowana przez federację KSW. Przed największym wydarzeniem w Europie na PGE Narodowym kibice będą mieli okazję obejrzeć jedną z najmniejszych gal w historii KSW, która odbędzie się w studio filmowym Apricor w podwarszawskim Sękocinie Nowym. Bohaterami KSW 38: Live in Studio będą m.in. goście naszego programu - Roman Szymański oraz Łukasz Chlewicki. W programie podsumujemy również ostatnie występy polskich zawodników w UFC, a także poruszymy temat październikowej gali największej organizacji MMA, która odbędzie się Gdańsku.

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście:
MMA - Roman Szymański, Łukasz Chlewicki, Marcin Tybura, Daniel Omielańczuk oraz Paweł Kowalik
boks - Mariusz Wach, Marek Matyja oraz Janusz Pindera
Transmisja magazynu Puncher o 21:30 w Polsacie Sport

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.