Radiozet.pl z magazynem weekndowym

Portal Radiozet.pl uruchamia magazyn weekendowy. Ideą jego powstania jest stworzenie miejsca, w którym użytkownicy znajdą treści premium – ciekawe, pogłębione artykuły, poszerzające horyzonty, skłaniające do refleksji i zachęcające do dyskusji.

 

Każde wydanie będzie zawierać kilka dłuższych form publicystycznych, takich jak: wywiady z interesującymi ludźmi, felietony, fascynujące biografie, czy reportaże o otaczającym nas świecie. Nie zabraknie tematów społecznych, podróżniczych, zdrowotnych i kulturalnych, ale też innego niż na co dzień spojrzenia na sprawy polityczne. Treści magazynu będą wyeksponowane w każdy weekend na stronie głównej Radiozet.pl oraz na stałe umieszczone na nowo powstałej subdomenie Magazyn.radiozet.pl, dzięki czemu użytkownicy zyskają łatwy dostęp do wszystkich wydań.

Materiały przygotowują dziennikarze i redaktorzy portalu Radiozet.pl, którzy będą mieli okazję pokazać się czytelnikom z zupełnie innej strony. Wyjątkowy charakter magazynu podkreśli dedykowany layout zaprojektowany specjalnie dla tego projektu.

„Stworzenie weekendowego magazynu Radiozet.pl to wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, której celem jest wzmocnienie portalu i przyciągnięcie nowych użytkowników, szukających w Internecie nie tylko najświeższych informacji, ale też mądrych, pogłębionych artykułów poruszających ciekawe zagadnienia. Chcemy, aby nasze treści dostarczały użytkownikom wiedzy o bieżących wydarzeniach, jak również inspirowały i skłaniały do dyskusji na ważne tematy. Jesteśmy pewni, że użytkownicy z przyjemnością spędzą z nami swój wolny czas w weekend”mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet. Premierowe wydanie magazynu ukaże się popołudniu 10 września (piątek) na Radiozet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *