Rekordowa oglądalność „Wydarzeń”. 4,3 miliona widzów

Prawie 4,3 miliona widzów śledziło w środę, 6 grudnia, główne wydanie „Wydarzeń”. W trakcie jego emisji Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, a stację wybrał co trzeci widz oglądający w tym czasie telewizję.

Wczorajszegłówne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadził Jarosław Gugała, było najchętniej oglądanym programem informacyjnym w polskiej telewizji. Łączna widownia „Wydarzeń” na antenach Telewizji Polsat iPolsat News wyniosła4,3 miliona widzów, co przełożyło się na wysokie udziały. W grupie 4+ program uzyskał 29,2% SHR, a wśród widzów w grupie 16-49 udziały sięgnęły 34,2%. Flagowy program informacyjny Polsatu wybrało tego dnia o milion widzów więcej niż następny w zestawieniu program informacyjny stacji konkurencyjnej.

„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2. O godzinie 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane codziennie wydanie wieczorne „Wydarzeń”.Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór oraz Przemysław Białkowski.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.