Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu

Od 27 marca aż do 27 maja abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD będą mogli oglądać kanał Romance TV w otwartym oknie na pozycji 145.

 

Romance TV na wiosnę szykuje dla widzów wyjątkowe premiery filmów i seriali m.in. ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher oraz Ingi Lindström, oraz wielkanocny hit „Maria Montessori – życie dla dzieci”. Dzięki otwartemu oknu, widzowie będą mieli okazję premierowo zobaczyć absolutną nowość Romance TV – serial „Nauczyciel”, na antenie już od 16 maja.

Wiosenne hity Romance TV

W cyklu „Wiosenne uczucia” w każdą środę o 21:00 wyemitowana zostanie premierowo ekranizacja powieści. Już 5 kwietnia Romance TV zaprasza na „Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli”. Święta Wielkanocy upłyną w Romance TV pod znakiem silnych kobiecych charakterów, za sprawą cyklu „Portrety silnych kobiecych osobowości na Wielkanoc”. W świąteczną niedzielę o 21:00 widzowie będą mogli śledzić losy najsłynniejszej pedagog świata – Marii Montessori, oglądając hit „Maria Montessori – życie dla dzieci”.

Premiera nowego serialu w Romance TV

Już od 16 maja codziennie o godz. 16.00 widzowie Romance TV obejrzą pierwsze odcinki nowego serialu „Nauczyciel”. Stefan Vollmer – nauczyciel, po dziesięciu latach wraca do zawodu. Szybko przekonuje się, że te lata to cała epoka, w szkole zmieniło się wszystko… Wkrótce do grona nauczycielskiego dołącza młoda nauczycielka Karin Noske, w której Stefan bez pamięci się zakochuje. Razem próbują uporać się z problemami dojrzewających nastolatków.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Nie mój zupełnie kanał, ale z żoną rozmawiałem i... przyjdzie nam zmienić pakiet, żeby Romance TV było na stałe. Tak że widać, że te okna działają. I dla Cyfrowego polsatu korzyść, i dla nas w sumie też.