Ruszyła telewizja METRO

W piątek, 2 grudnia br. nadawanie rozpoczyna METRO - nowy, ogólnodostępny kanał naziemnej telewizji cyfrowej produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora.

 

Gwarancją wysokiej jakości oferty kanału METRO jest współpraca z wiodącymi amerykańskimi studiami filmowymi, największymi polskimi dystrybutorami kinowymi oraz renomowanymi producentami programów telewizyjnych z Europy i ze świata.

Dzięki bogatej ofercie programowej telewizja METRO będzie atrakcyjna dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Uniwersalność kanału zapewni różnorodność gatunkowa i tematyczna programów. METRO pokaże filmy i seriale na światowym poziomie, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality shows, a także programy muzyczne i dziecięce. Na antenie znajdą się również produkcje realizowane we współpracy z innymi mediami Agory.

Telewizja METRO będzie dostępna za pośrednictwem cyfrowej telewizji naziemnej MUX-8. Na start kanał pojawi się również w ofercie UPC, Netii i telewizji Toya, w pierwszych dniach grudnia br. także w Inei, Orange i Vectra, a wkrótce w Cyfrowym Polsacie.

Aktualny program METRA można znaleźć na stronie Metro.tv oraz na stronie kanału na Facebooku.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.