ShowMax, czyli nowy serwis VOD dostępny w Samsung Smart TV

Miłośnicy serwisów wideo na żądanie zyskali kolejny powód do świętowania. W telewizorach Samsung Smart TV można korzystać z nowej platformy ShowMax. To tutaj, prosto z kina, trafiają niektóre hollywoodzkie superprodukcje oraz najlepsze polskie filmy. Widzowie znajdą w serwisie również bogaty wybór seriali telewizyjnych. Wybrane produkcje można będzie obejrzeć w ShowMax na wyłączność, a wśród nich choćby specjalne odcinki polskiego serialu komediowego „Ucho Prezesa”. Polscy widzowie, jako pierwsi w Europie, zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji serwisu.

ShowMax to nowy serwis VOD dostępny w telewizorach Samsung Smart TV, który oferuje użytkownikom nielimitowany dostęp do filmów i seriali, bez reklam za 19,90 zł miesięcznie - zawsze wtedy, gdy mają na to czas. Serwis jest już dostępny w Samsung Smart TV i można go wypróbować bez opłat przez 14 dni.

To już kolejna obok HBO GO, Netflixa, Playera czy Amazon Prime Video platforma VOD dostępna dla użytkowników Samsung Smart TV. Serwis powstał w 2015 roku, a polscy widzowie jako pierwsi w Europie zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji platformy. Widać, że polski rynek VOD dojrzewa. Jak pokazuje badanie agencji MEC[1], 77 proc. polskich internautów korzysta z serwisów z wideo na żądanie i ogląda w nich długie treści (filmy, seriale, programy telewizyjne). Jako widzowie coraz bardziej cenimy swobodę, jaką daje nam telewizja na żądanie – sami decydujemy co i kiedy oglądamy na dużym ekranie i w dobrej jakości.

Na ShowMax już teraz można obejrzeć rodzime hity, takie jak „Pitbull. Nowe Porządki” i „Planeta Singli” czy światowe superprodukcje, w tym „Mission Impossible”,  „Transformers” oraz „Indiana Jones”. Z kolei oferta serialowa obejmuje m.in. zagraniczne produkcje ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii: „New Blood”, „Incorporated”, „Fargo”, „Channel Zero”, „SSGB” czy „Eyewitness”.

[1] Źródło 

Zobacz także

3 Komentarze

  1. Ja tam już się tak z Iplą polubiłem, że raczej playera internetowego szybko nie zmienię :D I mówi to osoba, która jeszcze rok temu się pukała po głowie jak słyszała o telewizji internetowej :P
  2. Dla mnie jak dla Julka IPLA nie ma na rynku konkurencji. Też praktycznie cały czas korzystam z tego serwisu - na telewizorze i w kompie. Mam tyle zajęć, że nie mam czasu, żeby je podporządkowywać pod program TV, dlatego telewizja internetowa jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem - a na chwilę obecną IPLĘ oceniam najlepiej.
  3. Niby można mieć kilka serwisów, ale w zasadzie wszystko co potrzeba jest na ipli, więc rozumiem, że nie ma się co rozdrabniać. Jedna ipla wystarczy.