Specjalne wydanie 36,6°C: co powinnyśmy wiedzieć o pandemii Covid-19? (wideo)

W specjalnym wydaniu programu 36,6°C Ewa Drzyzga będzie gościć wirusologa prof. Krzysztofa Pyrcia i epidemiologa dr Rafała Mostowego, którzy skomentują najnowsze doniesienia ze świata dotyczące koronawirusa. Rzetelna, sprawdzona wiedza już w najbliższą sobotę, 28 marca, w TVN!

 

 

 

 

 

Prowadząca porozmawia także z naukowcami z instytutu Johna Hopkinsa w Baltimore na temat dwóch różnych szczepionek na koronawirusa nad którymi pracują. Dowiemy się, kiedy będą dostępne i dla kogo będą przeznaczone.

W trakcie trwania programu połączymy się także ze specjalistą chorób zakaźnych dr Lidią Stopyrą, która wytłumaczy, jakie nietypowe objawy może mieć Covid-19 i jak powinniśmy reagować. Porozmawiamy także z psychologiem Joanną Heidtman oraz dziennikarką Martyną Wojciechowską, o tym jak radzić sobie z przymusem pozostania w domu.

Równocześnie z emisją telewizyjną na platformie Player.pl prof. Anna Boroń-Kaczmarska, specjalistka chorób zakaźnych, odpowie na pytania widzów dotyczące epidemii koronawirusa.

Specjalne wydanie 36,6°C: co powinnyśmy wiedzieć o pandemii Covid-19 w sobotę, 28 marca o 18:00 w TVN!

 

Dziś w 36,6

Już dziś kolejne, specjalne wydanie 36,6°C dotyczące pandemii Covid-19. W programie najnowsze doniesienia ze świata dotyczące koronawirusa.Ewa Drzyzga porozmawia między innymi z naukowcami z instytutu Johna Hopkinsa w Baltimore, na temat 2 różnych szczepionek na koronawirusa, nad którymi pracują.W programie także rozmowa z psychologiem Joanną Heidtman, oraz dziennikarką Martyną Wojciechowską, o tym jak radzić sobie przymusem pozostania w domu.Równocześnie na platformie Player.pl prof. Anna Boroń Kaczmarska, specjalista chorób zakaźnych, będzie odpowiadała na pytania widzów.Oglądajcie 36,6 °C dziś o 18:00!

Opublikowany przez TVN UWAGA! Sobota, 28 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *