Czy Sportklub będzie w jakości HD?

Każdy z kibiców sportowych zastanawia się kiedy kanał Sportklub przejdzie na nadawanie HD? Mimo kilkukrotnych zapowiedzi stacji jednak to nie następuje, czym jest to spowodowane niską oglądalnością, brakiem funduszy, co?

 

Czy taka odpowiedz satysfakcjonuje widza?

Dzień dobry, informowaliśmy wówczas, że staramy się o jak najszybsze uruchomienie kanału w jakości HD. Nie twierdziliśmy, że stanie się to w styczniu, podobnie jak nie możemy jednoznacznie stwierdzić tego także teraz. Kiedy tylko będziemy mieli 100% pewność o zmianie formatu nadawania, natychmiast poinformujemy o tym za pośrednictwem komunikatu prasowego i poprzez naszą stronę www.

Sportklub to należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych. Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn oraz piłkarskie rozgrywki austriackiej Bundesligi i Copa Bridgestone Libertadores, będące w Ameryce Południowej odpowiednikiem europejskiej Ligi Mistrzów.

W Sportklubie widzowie zobaczą ponadto relacje z imprez jeździeckich, żeglarskich, snookerowych, bilardowych i w darcie. Uzupełnieniem oferty programowej są magazyn poświęcone różnym dyscyplinom sportu – Gillette World Sport, BWF Unlimited, Freeride World Tour oraz Mobil 1 The Grid. W Polsce stacja dostępna jest u większości operatorów, m.in. w nc+, Vectra, UPC, Toya, Multimedia, Orange i Netia.

Zasięg techniczny kanału to trzy miliony gospodarstw domowych i co tydzień blisko 30 godzin wydarzeń na żywo, wszystkie z polskim komentarzem.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Kanał upada i tyle w temacie. W nc+ jest za dodatkową opłatą masakra 😠