Super Polsat już nadaje (foto)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 02. stycznia kanał Polsat Sport News został przekształcony w Super Polsat. Kanał wystartował o godz. 06 rano.

 

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce będzie w zdecydowanej większości dostosowany do odbioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. Stacja będzie dostępna dla widzów już od 2 stycznia 2017 roku w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

To pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. „Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne” – mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor kanału Super Polsat.

W ofercie Super Polsat znajdzie się wszystko to co najlepsze z produkcji Telewizji Polsat i dużo więcej – najlepsza rozrywka, filmy, sport na żywo i informacje w najlepszym wydaniu. Weekend od godziny 9:00 to czas dla miłośników dobrego kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagraniczne – kino familijne, wyjątkowe komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka wyjątkowe pasmo filmów animowanych. Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami", „Must be the Music. Tylko Muzyka", „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz „Celebrity Splash". Zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: „Przyjaciółki", „Hotel 52" oraz „Szpilki na Giewoncie".

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także wyjątkowe koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat, które za każdym razem przyciągają przed telewizory rzeszę widzów.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Aga
    Czy w tym CP pracują jakieś głomby, że tworzą taki kolejny gniot jakim jest Super Polsat 😠😠