Święta że HO HO w ofercie mixa w sieci Plus

Ruszyła świąteczna promocja w mixowej ofercie sieci Plus. JA+ Mix to kompleksowa oferta z wszystkimi usługami w każdym doładowaniu i największym pakietem internetowym 4 GB. W ofercie świątecznej to także bardzo atrakcyjne ceny smartfonów, w tym zwany „siłą elegancji” Samsung Galaxy J5 (2016) w najlepszej cenie na rynku!

Samsung Galaxy J5 (2016) to siła elegancji, jak o nim mówi producent, to smartfon z dużym wyświetlaczem wysokiej jakości 5.2” HD SUPER AMOLED i aparatem 13 Mpix z jasnym obiektywem F1.9 dzięki któremu nawet przy słabym oświetleniu każde zdjęcie będzie ostre i jasne. To także wyjątkowy smartfon do robienia selfie z funkcją bezdotykowego robienia zdjęć - wystarczy tylko wystawić dłoń aby aktywować samowyzwalacz aparatu i „pstryknąć fotkę”. W mixowej ofercie Plusa Samsung Galaxy J5 (2016) dostępny jest już za 1 zł w taryfie MIX 50 Elastyczna z telefonem oraz w ofercie ratalnej – za 25zł na 36 rat.

Oferta JA+ Mix to:

 • kontrola kosztów,
 • elastyczna oferta którą można układać wg zmieniających się potrzeb (możliwość zmiany / wyłączania pakietów usług),
 • kompleksowa oferta (z rozmowami, SMS-ami i internetem w każdym doładowaniu),
 • Jedyny mix na rynku w którym można dobrać telefon na raty (zarówno do oferty z telefonem jak i do oferty bez telefonu - także te z wyższej półki),
 • Oferta mix z największym pakietem internetu na rynku – 4GB w MIX60 (oferta z telefonem) lub MIX40 (oferta bez telefonu) oraz rozmowy i SMSy bez limitu.

Wśród prezentów na święta w mixie Plusa znalazły się również między innymi:

 • LG K8 LTE DUAL SIM z ratami 17 zł/36 miesięcy,
 • LG X Power z ratami 25 zł/36,
 • HUAWEI Y5 II z ratami 15 zł/36,
 • ZTE BLADE A310 LTE z ratami 13 zł/36,
 • ZTE BLADE V7 LITE z ratami 21 zł/36,

wszystkie dostępne za 0 zł na start, w dowolnym doładowaniu.

Klienci Plusa Mix maja też wyjątkową okazję utrwalenia swoich wspomnień i stworzenia książki z własnymi fotografiami. Wystarczy wysłać darmowego SMSa o treści FOTO pod nr 80990, by W promocji Plusa i firmy Fotojoker otrzymać specjalny kod uprawniający do rabatu 50 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Minimalna wartość FOTOKSIĄŻKI uprawniająca do skorzystania z rabatu to 99,99 zł.

Zobacz także

8 Komentarze

 1. Ho, ho :) Złotówa za Galaxy J5, na którego się zasadzam dla żony, to kusząca propozycja. A właśnie skończyła mi się umowa z T-M i szukam lepszej alternatywy, Chyba wezmę tego Plusa.
 2. No to Plusa śmiało można polecać. Mają dobry zasięg, dobry net, a to jak sądzę bardzo ważne. Poza tym cena też jest taka, jak widzisz. 1 złocisz za Galaxy J5 to raczej ok opcja.
 3. Faktycznie fajna ta promocja z J5. Gdyby mnie nie trzymała umowa z innym operatorem to bym się skusił. No nic, mam nadzieję, że w lutym też coś w Plusie będzie fajnego to wtedy się z chęcią do nich przeniosę.
 4. Całkiem niezła oferta zwłaszcza, że Plus przygotował kilkanaście ofert z różnym sprzętem. Ten samsung J5 z 2016 to świetny telefon za tą cenę.
 5. Jest kilka telefonów dla których warto by się do tego Plusa po Mix udać. Mnie te LG jakoś szczególnie zaintrygowały. To moja marka od lat.
 6. To nie jest z pewnością ostatnia oferta Plusa przed świętami, bo jeszcze będzie happy hours (jak co miesiąc) i może coś na Mikołaja.
 7. Ala
  Podoba mi się możliwość uzyskania rabatu na Foto książkę. Wyśle się sms i to wystarczy, żeby dostać 50 zł bonusa. Dla mnie świetny pomysł, zwłaszcza że o takiej foto książce już jakiś czas myślałam.
 8. Promocja całkiem sensowna tym bardziej, że Plus dał w niej inne telefony niż samsungi, a to duża zaleta.